DomůAkční nabídkaTOP 3 rybářská křesla za méně jak 2000 korun! Kvalita za hodně...

TOP 3 rybářská křesla za méně jak 2000 korun! Kvalita za hodně rozumnou cenu!

- Reklama -

Rybářské křeslo patří k nejdůležitějším součástem rybářovy výbavy. Je to jednoduché! Pokud nemáte u vody kvalitní křeslo pro rybáře, pak je rybaření horor! Rybářské křeslo prostě musí být pohodlné, musí být prostorné, musí být bytelné. Pokud tohle všechno křeslo pro rybáře splní na 100%, pak můžete počítat s maximálním pohodlím. A o tom to je! Posezení u vody musí být takové, abyste si užili každou vteřinu u vody. Pojďme si ukázat kvalitní křesla, za která nedáte více jak 2000 korun!  

 

Rybářské křeslo Foxtail Dreamline Long

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je z našeho subjektivního pohledu jedno z nejlepších rybářských křesel v této cenové relaci. A to proto, že toto křeslo nabízí obrovský prostor, skvělou konstrukci, výborné polstrování, maximální stabilitu a další luxusní vlastnosti.

Začněme tím prostorem. Rozměry zádové části jsou 75 x 60 centimetrů a rozměry sedáku jsou 60 x 51 centimetrů. Pokud jste urostlejší rybář, pak není co řešit! Tohle křeslo pro rybáře nabízí opravdu luxusní prostor! A pokud k tomu připočtete měkoučké polstrování, pak je komfort skutečně maximální. Křeslo je potaženo dvěma materiály – na dotek příjemným a hřejivým fleecem, a také materiálem 600-D nylonem.

Z našeho pohledu největší předností tohoto křesla je jeho konstrukce. Konstrukce je luxusní v tom, že rozprostírá celou váhu (nosnost 150 kilo) rybáře na celou plochu nosné tyče, a ne jen na několik šroubů. Díky tomu je životnost křesla mnohem delší. A navíc! Takto řešena konstrukce nabízí výbornou stabilitu u vody i na hodně těžkých terénech. Ke stabilitě samozřejmě přispívají i široké patky na teleskopických nohách.

Pokud hledáte nadupané rybářské křeslo za pár korun, které nabízí skutečně luxusní prostor s perfektním polstrováním, pak sáhněte po tomto „neznámém“ rybářském křesle Foxtail. Nebudete litovat, je opravdu parádní!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské křeslo MIVARDI Comfort Quattro

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je bezpochyby jedno z nejpopulárnějších rybářských křesel na česko-slovenském trhu! Rybáři tohle křeslo milují! A to především proto, že za hodně rozumné peníze dostanete skvělé vlastnosti. Tak například: Křeslo MIVARDI Comfort Quattro nabízí zajímavé parametry, co se prostoru týče. Rozměr sedáku je 55 x 45 centimetrů a rozměr zádové části je 55 x 71 centimetrů. Tohle je dostatečný prostor i pro urostlejšího rybáře! Však taky nosnost tohoto křesílka je 160 kilo!

Samozřejmostí je, že všechny nohy na tomto křesle jsou teleskopické. Takže rybář si může nejen zvednout výšku sedáku od 37 do 56 centimetrů, ale díky teleskopickým nohám si může křeslo pohodlně nastavit i na hodně těžkém terénu! Hmotnost tohoto křesla je 5,1 kilo a transportní rozměry jsou 93 x 65 x 15 centimetrů. Super!

Toto křeslo má jednoduchou konstrukci, která dovoluje okamžité postavení a sbalení křesla u vody. Vše je hotové během několika málo okamžiků. Polohu zádové části pak rybář nastavuje při nadzdvižení opěrek na ruce. A ano, na opěrky na ruce nesmíme zapomenout – ty jsou z našeho pohledu u kvalitního rybářského křesla nutností! Tohle křeslo je fakt TOP, a proto není divu, že patří k těm nejprodávanějším na trhu…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské křeslo Prologic Cruzade Comfort

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velice populární křeslo pro rybáře od renomované společnosti Prologic. Toto křeslo mají rádi hlavně ti rybáři, kteří chodí k vodě jen na pár chvilek, a kteří potřebují skladné křeslo. A přesně tyhle požadavky splňuje křeslo pro rybáře Prologic Cruzade Comfort, které je sice skladné, přitom ale nabízí dostatek prostoru a vynikající stabilitu.

Rozměry sedáku jsou 50 x 40 centimetrů a rozměry zádové části jsou 50 x 57 centimetrů. Na tomhle křesle se nám líbí konstrukce, která je bytelná a velice stabilní. Nosnost křesla činí 140 kilo. Na tomto křesle pro rybáře se nám velice líbí i měkoučké polstrování, které slibuje perfektní posezení u vody. Tohle je moc povedené křeslo za super cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: HiKi a PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -