DomůAkční nabídkaTOP 3 zakrmovací rakety na trhu! Tyhle modely mají kapraři nejvíce v oblibě!

TOP 3 zakrmovací rakety na trhu! Tyhle modely mají kapraři nejvíce v oblibě!

- Reklama -

Zakrmovací raketa na kapry patří k „pravým rukám“ řady kaprařů. S touhle pomůckou totiž za velice krátkou dobu dostanete hromadu krmení na lovné místo. Vše rychle a pohodlně! Zakrmovací raketa je výborná také v tom, že s ní s přehledem nahodíte přes 100 metrů. A další obrovskou výhodou je, že s touto pomůckou můžete krmit například jemným krmným mixem nebo s partiklem. Vše je naprosto pohodlné! Luxus! Na trhu je celá řada zakrmovacích raket. Tak jakou vybrat? Připravili jsme pro vás přehled těch, které mají rybáři nejvíce v oblibě…

 

Zakrmovací raketa NIKL Spider Spod

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejlépe hodnocených zakrmovacích raket na česko-slovenském trhu! Když se budete bavit s kaprařema, kteří tuto raketu používali, pak od nich často uslyšíte to, že tuto raketu už nedají z ruky. A to zejména díky naprosto spolehlivému systému otevírání zakrmovací rakety po dopadu. U některých raket prostě dochází k tomu, že se po dopadu neotevře. A pokud ano, pak některé rakety se drží pod hladinou, což je k zbláznění, protože odpor vody je obrovský!

Tyhle nešvary nehrozí u této rakety! Ani po stovkách hodů se vám prostě nestane, že by tato raketa zůstala s krmením zavřená. Navíc, systém je u této krmné rakety řešený tak, že se „nevychodí“ a nepoškodí ani po stovkách hodů (jako u jiných raket). Jak je to možné? Tato raketa se totiž skládá ze 4 segmentů, které drží pohromadě silné neodymové magnety. Luxusní řešení!

A další naprosto zásadní věcí je, že tato raketa nevytváří ve vodním prostředí přílišný odpor! Tohle je důležitý faktor při masivnějším krmení, kdy během chvíle nahodíme hned několikrát. Na to pamatujte! Velmi příjemným plusem je i to, že díky konstrukci tato raketa pojme více krmení, takže zakrmení na lovném místě je podstatně rychlejší.

Dejte na nás! Pokud hledáte kvalitní zakrmovací raketu, vsaďte na tuhle od Karla Nikla. Tato zakrmovací raketa je mezi česko-slovenskými rybáři oblíbena proto, že je kvalitní, spolehlivá a bezproblémová. Tohle je správná investice!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Zakrmovací raketa NASH Dot Spod

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výborná zakrmovací raketa od věhlasné anglické firmy NASH, kterou má v oblibě čím dál větší množství rybářů. A to zejména díky jejímu unikátnímu systému otevírání. U této zakrmovací rakety NASH je velice příjemné to, že rybář se nemusí obávat nějakého zaseknutí kvůli kusu partiklu nebo kusu boilies. Tohle je obrovské plus, které některé rakety bohužel nemohou nabídnout.

U toho systému otevírání ještě chvíli zůstaneme, a to proto, že tato raketa se otevře vždycky! Takže i když na hladinu dopadne na stranu, anebo i když je zaklipovaná, nemusíte se ničeho obávat. Krmení prostě bude dopraveno na lovné místo! Paráda! A ještě něco – geniální systém otevírání a zavírání rakety dovoluje její naplnění jednou rukou – vše je nesmírně pohodlné a jednoduché! Bomba!

A další obrovskou předností je aerodynamika. Tato zakrmovací raketa NASH Dot Spod dovoluje nahození až do vzdálenosti 160 metrů! To už je pořádná dálka! Pokud tedy hledáte vhodnou pomůcku pro krmení na velkých vodách, na tuhle raketu se podívejte podrobněji. K dalekým hodům přispívá chytrá konstrukce, kdy je krmení soustředěno ve špičce rakety, takže ta tak letí podstatně dále. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Zakrmovací raketa Spomb

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je největší klasika ve světě zakrmovacích raket. Geniální pomůcka! Rakety Spomb se velice spolehlivě po dopadu na hladinu otevírají. Takže se vám nestane, že přitáhnete zpátky na břeh neotevřenou raketu plnou krmení. Vše funguje naprosto dokonale, a to díky prvotřídnímu a patentovanému designu. Luxus!

Na raketách Spomb je zásadní jejich luxusní aerodynamický tvar, který dovoluje nahazování i za velice silného větru. Takže i když vám bude foukat do protisměru, nevadí. S touhle naplněnou raketou nahodíte pořádně daleko!

Další zásadní věci na těchto raketách je to, že při stahování zůstávají otevřené. To je zcela klíčové! Proč? Díky tomuto řešení dochází jen k minimálnímu odporu ve vodě, takže raketa se krásně stahuje bez zbytečného odporu. Skvělé řešení!

Zakrmovací rakety Spomb jsou k dostání v 3 velikostech. Každá velikost je vhodná pro jinou krmnou taktiku, takže záleží jen na vás, jakou budete potřebovat. Ale právě více velikostí je dalším velice příjemným plusem, protože si můžete promyslet to, jak chcete krmit. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -