Domů Akční nabídka TOP 5 navijáků na přívlač, za které nedáte majlant! Kvalita za rozumné...

TOP 5 navijáků na přívlač, za které nedáte majlant! Kvalita za rozumné peníze!

- Reklama -

Sehnat kvalitní přívlačový naviják není problém. Jenže! Sehnat kvalitní naviják na přívlač za rozumnou cenu už problémem může být. Přívlačové navijáky patří k tomu nejnákladnějšímu ve výbavě milovníků aktivního rybolovu. A ono se není čemu divit! Právě při přívlači jsou navijáky neustále „v pohybu“, takže prostě chtě nechtě musí být kvalitní. Musí vydržet ten neustálý provoz! Na rybářském trhu ale existují modely kvalitních přívlačových navijáků, které jsou dostupné za zajímavé peníze, řekněme do 1500 korun. Jaké to jsou?

 

Naviják DAIWA Ninja

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

Nebudeme chodit kolem „horké kaše“. Tohle je podle nás skvělý naviják v poměru cena/výkon/kvalita. Naviják DAIWA Ninja nabízí celou řadu předností, ale rovněž také bezchybné zpracování a obrovskou kvalitu (jak je ostatně u navijáku DAIWA zvykem). Japonští mistři si s tímto navijákem opravdu „pohráli“, ale výsledek je prostě skvělý! Za fakt rozumné peníze dostanete prvotřídní stroj na přívlač.

Co na tomto navijáku nejvíce milujeme? Jeho hladký chod! Ten je opravdu bezchybný. Japonští výrobci ze společnosti DAIWA použili hned několik vychytávek, které zaručují skvělý chod a fungování při lovu dravců. Tenhle naviják vás opravdu nezklame! Naviják DAIWA Ninja je k dostání v 5 velikostech – 1003, 1500, 3000, 3012 a 4012. Je jen na vás, jak velký model navijáku potřebujete. Jedno je ale jisté! Pokud hledáte kvalitní naviják za super cenu, tak už nehledejte – našli jste ho!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják DAIWA Laguna

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ano, ano, víme – mít v jednom žebříčku hned 2 navijáky od stejné firmy, není úplně OK. Jenže!!! DAIWA má prostě v nabídce opravdu TOP navijáky, které jsou dostupné za rozumné peníze. Takže model Laguna jednoduše nemůže v tomto výběru chybět. Proč?

Zaprvé: Podívejte se na ten design! Ten naviják vypadá božsky! Zadruhé: Naviják má bezchybný chod, který je u těchto strojů z dílny japonské firmy DAIWA již pravidlem. Zatřetí: Naviják má suprovou cívku, která výrazně přispívá k lepšímu odvíjení navazovacího materiálu při nahození. Ano, s tímto navijákem se krásně nahazuje! A v neposlední řadě: Naviják pojme dostatečné množství i hrubšího navazovacího materiálu.

Suma sumárum: Jde o perfektní naviják v poměru cena/výkon/kvalita – je s podivem, že je cena takto nízká. Ovšem, kdybychom měli upřímně říct, raději bychom sáhli po navijáku DAIWA Ninja (viz výše), který je o „level“ výše…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják FOX Rage Warrior

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Zajímavý model navijáku z přívlačové sekce FOX Rage. Tento naviják nabízí hned několik zajímavých vlastností, které při lovu na přívlač ocení nejeden rybář. První perfektní (ale očekávanou) vlastností je hladký chod – naviják je v tomhle skutečně bezchybný. Další zajímavou vlastností je poměrně hluboká cívka – naviják FOX Rage Warrior pojme docela velké množství i hrubšího navazovacího materiálu. Tohle například ocení rybáři lovící ze břehu na těžší nástrahy, které potřebují dostat dále od břehu. Navíc, při zaseknutí většího dravce nehrozí riziko vymotání cívky.

Perfektní je i brzda navijáku, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby rybáře. Navíc, ovladač brzdy je krásně rozměrný, brzda se díky němu dobře ovládá. A v neposlední řadě: Hodně zajímavé jsou použité materiály pro výrobu tohoto navijáku, díky tomu je krásně lehký. To je důležité při delších vycházkách, kdy z lehčího navijáku nebolí tak rychle ruka, a celkově je lov ryb pohodlnější. Tento naviják je velmi zajímavým modelem, který nabízí hodně muziky za opravdu rozumnou cenu.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják OKUMA Zeon ZN 30 FD

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je náš „černý kůň“ tohoto žebříčku! Proč? Začněme cenou – ta je oproti jeho konkurentům podstatně nižší, takže rybář ušetří. To ale neznamená, že si koupí méně kvalitní výrobek! To ani náhodou! Firma OKUMA je kvalitou pověstná. Na tomto navijáku ceníme především multidiskovou brzdu, která reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Díky tomu je zdolávání divokých dravců skutečně velice komfortní. Navíc, naviják je schopen pojmout i větší množství hrubšího navazovacího materiálu. A také, je krásně lehký! Tohle je naviják, který je opravdu povedený. Pokud hledáte TOP stroj na přívlač za super cenu, sáhněte po tomto…

 

Naviják Delphin Neos

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Cenově nejvýhodnější naviják na přívlač. Tento přívlačový naviják je vhodný zejména pro začátečníky, kteří se chtějí s přívlačí seznámit. Naviják nabízí opravdu parádní vlastnosti a zpracování, i když patří k opravdu těm nejlevnějším na trhu. Naviják je vyroben z nylonového kompozitu, který se vyznačuje vysokou odolností a pevností, přitom nádherně nízkou váhou. Naviják Delphin Neos rybářovi nabízí krásný chod, rovněž také spolehlivou brzdu, jež se díky rozměrnému ovladači krásně ovládá. Tohle je naviják, který udělá skvělou službu každému milovníkovi přívlače. Paráda!

Ilustrační foto: Chyť a pusť, PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -