DomůNovinkyRybář z Labe zase „provokuje“ kapraře: Na Labi chytá obrovské kapry na levné...

Rybář z Labe zase „provokuje“ kapraře: Na Labi chytá obrovské kapry na levné boilies z DECATHLON

- Reklama -

Rybář z Labe vydal na svém kanále na YouTube nové video! A opět na něm předvádí velice úspěšný lov krásných kaprů! To jsou macci! Jakou tenhle rybář používá nástrahu? Extrémně levné boilies z DECATHLON! I na tohle levné boilies, které stojí sotva 90 korun za kilogram, rybář chytá nádherné kusy. Zejména ten lysec na konci videa vypadá opravdu parádně. Krásná ryba, která s přehledem přesahuje 80 centimetrů délky! Podívejte se na nové video o lovu kaprů na Labi…  

„Legendární nástraha, ze které se testerům, prodejcům a výrobcům kaprařiny dělá zle od žaludku, a mají noční můry, je zase tady. Dekáč boduje už od prvního nahození bez předchozího krmení,“ napsal k videu rybář.

Nejhezčí ryba na videu z našeho pohledu? Jednoznačně ten nádherný lysec, který podle rybáře měřil 85 centimetrů! Nádherně stavěné tělo, parádní zbarvení, krásně zdravá ryba. Je radost pohledět, že v Labi pořád takoví kapři plavou. Úspěšná nástraha? Boilies monstercrab z DECATHLON.

Právě tato nástraha – boilies z DECATHLON – v posledním období pořádně víří diskuze v rybářském světě. Jedna strana rybářů touto nástrahou zcela opovrhuje, druhá část rybářů si ale pochvaluje, že i přes nízkou cenu toto boilies parádně funguje. Levné boilies z DECATHLON si prohlédněte ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Za 90Kč kilo kupuju Coopensky pelety a nic vůbec neřeším.Chytají na to všichni a tahají takové kapry také. Bojlí už mne dávno vůbec nezajímá. Není voda,kde by nefungovali pelety. Nemusí člověk vůbec přemýšlet jaké bojlí by jim zrovna nabídnul. Prostě tam hodím kýbl pelet namočených v lososáku a mezi ně ,dvě pod háčkem. Vždycky něco přijde. Na jaře,v létě ,na podzim i v zimě. Pelety prostě fungují . Bojlí už používám jen plovoucí, občas k peletě dám kuličku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -