skingbranding-banner

TOP hlásiče s příposlechem NASH: Dosah příposlechu až 400 metrů! Špičková kvalita z Anglie


Dokážete si dneska vlastně představit lov kaprů bez hlásičů? Nedivíme se vám! Právě hlásiče jsou super moderním doplňkem, který rybářovi lov kaprů výrazně usnadňuje. Už třeba tím, že rybář prostě nemusí mít oči „přilepené“ na udicích, které musí bez hlásičů neustále sledovat. Ne! Pokud má rybář udice „posazené“ v signalizátorech, pak se třeba může věnovat vázání návazců. A na záběr od ryby ho upozorní právě hlásič! Na rybářském trhu je obrovské množství této šikovné elektroniky, ovšem ostřílení kapraři sahají například po osvědčené značce NASH. Právě tahle věhlasná firma z Anglie na rybářský trh dodává dokonalé sady signalizátory s příposlechy. Mrkněte třeba na tuto TOP sadu…

 

Sada signalizátorů s příposlechem NASH Siren S5R

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Kvalitní hlásiče na ryby rybáři nejvíce ocení především ve chvílích, kdy u vody panují fakt těžké podmínky. V momentě, kdy u vody vydatně prší, anebo silně fouká, tak právě tehdy se projeví to, jestli jsou hlásiče kvalitní. Do těch nekvalitních velmi rychle zateče, anebo neustále pískají kvůli poryvům silného větru. A v tuto chvíli si rybář musí vyhodnotit, jestli se mu vyplatí investice do kvalitní elektroniky, která bude spolehlivě sloužit bez těchto otravných negativ. Tak jako například tyto signalizátory s příposlechem od anglické firmy NASH…

Co hlásiče Siren S5R nabízí? Především obrovskou odolnost. Ano! I když s těmito hlásiči budete u vody v tom nejhorším počasí, tak díky robustnímu provedení vydrží i ty nejtěžší podmínky. Proto si tyto hlásiče zamilovaly tisíce rybářů po celé Evropě, kteří vyrážejí na ty nejtěžší výpravy za kapry. Kromě samotné odolnosti těchto hlásičů rybáře na těchto strojích ještě „baví“ nízká spotřeba energie. Tohle je super!

VIDEO: Rybářský signalizátor NASH Siren S5R! Dokonalost od anglické firmy

Hlásiče NASH Siren S5R rybářům nabízí dokonalé vlastnosti: Například vysokou citlivost rozpoznávání záběrů, takže rybář je díky tomu schopen velmi rychle rozpoznat i jemné záběry od ryb. Navíc! Hlásiče dobře rozpoznávají i jemné záběry na velkou vzdálenost. Bomba! Samozřejmostí je nastavitelná hlasitost, kterou si rybář navolí podle chuti a jeho požadavků.

Tyto hlásiče se dodávají spolu s perfektním příposlechem, který je velmi jednoduchý na ovládání. Naprosto zásadní vlastností, kterou na tomto přístroji rybáři nejvíce oceňují, je jeho dosah až 400 metrů. Takže i když je rybář od prutů vzdálen (třeba kvůli vylučovací potřebě), tak přesto je neustále „připojen“ na prutech a ví, co se děje. Super!

VIDEO: Hlásiče NASH Siren S5R v rukou rybářů! Jak vypadají? 

Anglická společnost NASH, kterou milují rybáři po celém světě, si pro milovníky kaprařiny připravila tyto sady v několika provedeních. Rybáři si mohou vybrat sadu hlásičů s příposlechem v počtu 2+1, 3+1, anebo 4+1. Takže rybář si může obstarat přesný počet elektroniky do daných podmínek. Když si to člověk přepočítá, tak nejvýhodněji pak vychází sada 4+1…

Pokud patříte k milovníkům lovu kaprů, kteří navštěvují ty nejtěžší lokality, pokud jezdíte na ryby v těch nejhorších podmínkách, pak se rozhodně podívejte na tyto sady hlásičů s příposlechy. Právě tahle elektronika je do těchto podmínek jako stvořená, protože nabízí obrovskou kvalitu a maximální spolehlivost. Tedy přesně ty vlastnosti, které jsou do zmíněných podmínek nejvíce potřeba. Tyhle sady jsou fakt boží!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 541x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 4492x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 3074x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

Komentáře

  • K ČEMU JE DOSAH PŘÍPOSLECHU 400 METRŮ,KDYŽ PŘI RYBOLOVU MUSÍ BÝT RYBÁŘ BEZPROSTŘEDNĚ PŘITOMEN U PRUTŮ?!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.