Domů Akční nabídka TOP zimní obleky pro rybáře (bunda+kalhoty) do silného mrazu! Maximální komfort!

TOP zimní obleky pro rybáře (bunda+kalhoty) do silného mrazu! Maximální komfort!

- Reklama -

Zimní obleky pro rybáře patří k velmi oblíbeným oděvům k vodě v nepříznivých chvílích. V momentě, kdy u vody panuje hnusné počasí, takový oblek zaručuje maximální komfort a pohodlí! Rybářský oblek se totiž skládá z kvalitní bundy a kalhot, které mají nejčastěji střih tzv. zahradníků. Takové kalhoty tak bezpečně chrání citlivé partie (ledviny), takže rybář neprochladne. Jaké rybářské obleky patří k tomu nejzajímavějšímu na rybářském trhu? Tady se podívejte na naše favority!

 

Rybářský oblek Giants Fishing Exclusive Suit 3 in 1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jeden z nejzajímavějších rybářských obleků na trhu. Tenhle oblek je perfektní z toho pohledu, že není vhodný jen do kruté zimy, ale je také velice praktický pro jarní a podzimní vycházky k vodě. Střih bundy totiž dovoluje nosit buďto samotnou bundu, anebo fleecovou bundičku, anebo všechno dohromady. Takže vrchní část (bundu) využijete na maximum, a nebude ležet ve skříni!

Co se týče bundy, v jednom kusu oděvu máte rovnou dva (bunda+odnímatelná fleece bundička). Přitom samotnou bundu lze nosit za nepříznivých podmínek, když například prší nebo silně fouká. Fleecová bundička je pak vhodná pro pobyt u vody za nižších teplot, třeba na jaře. Tenhle kus oblečení dokonale nahrazuje rybářskou mikinu.

Samozřejmě, součástí kompletu jsou perfektní kalhoty, které mají populární střih tzv. zahradníků. Díky tomu je rybář dokonale chráněný před ostrým průvanem, který způsobuje nepříjemné prochlazení. Kalhoty mají navíc nádherně široké nohavice, které lze přetáhnout i přes širokou zimní botu. Super!

Z našeho pohledu je tohle horkým favoritem celého seznamu zimních obleků. Tento zimní oblek od české firmy Giants Fishing je zpracovaný ze špičkových materiálů, nabízí zajímavé využití (2 bundy v 1), ale také super střih, který dovoluje pohodlné nošení za hodně nepříznivých podmínek. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský oblek Prologic HighGrade Thermo Suit

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tento rybářský oblek patří k nejlevnějším na trhu! Za super cenu dostanete jak kvalitní bundu, tak skvělé kalhoty. Pojďme k bundě: Ta má velice pohodlný střih, který nikde nesvírá ani netahá, a to ani v tom případě, kdy je rybář navlečený do dalších vrstev. Bunda má navíc nádherně prostornou kapuci, do které se vleze i rozměrnější hlava s čepicí.

Samozřejmostí je, že i tento rybářský oblek má kalhoty se střihem tzv. zahradníků. Takže i v tomto případě je rybář chráněný před nepříznivým počasím. Na kalhotách nalezneme i elastické části, které přispívají k pohodlnému nošení. Velmi příjemným detailem je zpevnění kolen, což výrazně přispívá k odolnosti a dlouhodobé životnosti. I když rybář bude klečet na tvrdém terénu, kalhoty to nepoškodí. Suprové jsou i zipy na nohavicích, které dovolují přetáhnutí i přes širokou zimní botu.

Celý oblek je vyrobený z TOP materiálu, který je pokrytý hydrofobní vrstvou. Díky tomu je tento komplet maximálně odolný i při silných dešťových nebo sněhových srážkách. Voděvzdornost činí 8000 mm vodního sloupce. Přitom, i když je tento komplet vyroben z kvalitního materiálu, jeho cena je skutečně hodně rozumná. Pokud hledáte kvalitní rybářský oblek, který patří k těm levnějším, mrkněte na tento…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský oblek FOX Green Silver Winter Suit

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Zimní oblek pro pořádné rybářské fajnšmekry, kteří si potrpí na TOP kvalitu. Tento oblek od věhlasné společnosti FOX je vyrobený ze špičkových materiálů, které nabízí například parádní povrchovou úpravu a 5000 mm vodního sloupce. Rybářský oblek FOX tak vydrží i pořádně silné průtrže mračen a sněhové vánice.

Komplet se skládá z prostorné bundy, která je vybavena prostornými „venkovními“ i vnitřní kapsou, do kterých lze uložit celou řadu drobností, které je nutné mít neustále po ruce. Samozřejmostí je odnímatelná kapuce a vysoký límec, které zajišťují maximální tepelný komfort. Super! V téhle bundě je fakt teplo!

Co se kalhot týče, tak ty mají oblíbený střih zahradníků, které se zapínají rychloupínacími přezkami. Kalhoty jsou vybaveny i elastickým pásem, takže se „formují“ podle aktuálních vrstev, což výrazně přispívá ke komfortnímu nošení. Kalhoty slibují špičkový tepelný komfort i proto, že jsou od kolen k pasu vybaveny fleecovou podšívkou. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -