skingbranding-banner

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Masakr! Obrovská sleva na luxusní kaprové děličky! Ušetřete balík peněz


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej perfektních kaprových děliček! Jedná se o luxusní kaprové dělené pruty od firmy Prologic, které jsou nyní na e-shopu PARYS k dostání za fakt libové peníze! Ušetřete balík peněz! Rozdíl v cenách před a po slevě je opravdu hodně citelný. Upozorňujeme, že tyto kaprové děličky jsou dostupné pouze v omezeném množství. To znamená, že po vyprodání zásob nebudou tyto děličky za tyto skvělé peníze již k dispozici. Nenechte si ujít perfektní příležitost!

 

Kaprová dělička Prologic C1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální kaprová dělička, která je nyní k dostání za fakt perfektní peníze. Tento prut se dodává v akci 1+1 zdarma, takže když si výslednou cenu vydělíte, pak jeden prut vychází na opravdu hodně libové peníze. Tato kaprová dělička je k dostání v trojdílném provedení, což je velkou výhodou zejména při transportu, kdy složený prut nezabírá tolik místa.

Každého rybáře na tomto prutu nejvíce zaujme jeho rychlá akce. Tohle oceníte především při nahazování, kdy blank prutu pracuje naprosto dokonale! Kaprová dělička Prologic C1 má gramáž 3 lb, což je „univerzální“ gramáž, se kterou se perfektně nahazuje do velkých vzdáleností, přitom ale máte jistotu, že si užijete každé zdolávání ryby. Tohle je fakt paráda!

Co se týče délky této kaprové děličky, tak ta činí 366 centimetrů. Zase: Jedná se o „univerzální“ délku, která dovoluje nahazování do velkých vzdáleností, přitom se ale s takto dlouhou udicí pohodlně manipuluje i na lodi při zdolávání, anebo vyvážení montáže.

Blank prutu je osázen kvalitními očky, která vydrží i častý kontakt s hrubými navazovacími materiály, které se používají jak při zdolávání na těžkých vodách, tak i při dalekých hodech. Očka jsou rozmístěna po blanku tak, aby při hodu docházelo k co nejmenšímu tření, díky čemuž naše montáž letí skutečně daleko.

Na těchto prutech oceňujeme i elegantně-minimalistickou rukojeť, která se skvěle drží, a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Rukojeť neprokluzuje, takže zdolávání ryby, anebo nahazování probíhá v naprosto maximálním komfortu. Na druhou stranu, díky „minimalistickému“ provedení se rukojeť třeba velice snadno čistí od nejrůznějších nečistot. Tohle je praktické!

Pokud právě hledáte levné kaprově dělené pruty za rozumné peníze, a přitom od nich očekáváte spolehlivost a kvalitu, pak se rozhodně podívejte na tyto kousky. Jsou opravdu moc povedené, a momentálně nabízí za málo peněz skutečně hodně muziky. Ale znova: V regálech leží poslední kusy, takže moc neotálejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jarní slevy u desítek rybářských produktů!

Na rybářském e-shopu PARYS naleznete desítky zlevněných produktů, které jsou dostupné za naprosto nepřekonatelně nízké ceny. Ať už vybíráte rybářské pruty, rybářské navijáky, křesla pro rybáře, rybářské bivaky, anebo třeba bižuterii na ryby či nástrahy a krmení, pak se určitě podívejte na zlevněnou nabídku na e-shopu PARYS. Můžete tady najít „skryté poklady“ za fantastiky nízké ceny!

Zlevněné rybářské potřeby si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 203x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 2427x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Šílený výprodej boilies: Brutální sleva na TOP české kuličky na kapry! Poslední kusy!

admin | přečteno: 3648x | 22.02.2021 | 1 komentář

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá šílený výprodej …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.