DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za super cenu! Ušetřete balík peněz

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za super cenu! Ušetřete balík peněz

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej nadupaných kaprových děliček od renomované společnosti DAM. Tato německá společnost je mezi česko-slovenskými rybáři dobře známá díky jejím perfektním produktům za rozumné peníze. A bacha! Teď si můžete od této německé značky vybrat luxusní pruty na kapry s obrovskou slevou! Ušetřit můžete skoro 2000 korun! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej těchto perfektních prutů na kapry, takže v regálech leží poslední kusy! Po vyprodání zásob nebudou tyto dělené pruty na kapry DAM za tuto cenu již k dispozici…

 

Kaprové dělené pruty DAM Greyline Standard (+ druhý ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální kaprové dělené pruty od německé značky DAM! Tyto pruty vás uchvátí už při prvním seznámení. Pruty mají základ v nadupaném blanku z 24TC uhlíku. Právě uhlík je materiál, který se vyznačuje obrovskou pevností a odolností, zároveň ale nízkou váhou. Výsledkem je tak dokonalá akce blanku, kterou rybář ocení jak při zdolávání, tak hlavně i nahazování.

Ano! Konkrétně tyto zlevněné pruty DAM jsou pro daleké hody jako stvořené. A teď nemluvíme jen o uhlíkovém blanku s perfektní akcí, ale také o „parametrech“ těchto udic. Co tím myslíme? Tyto zlevněné udice jsou dodávány v gramáži 3,25 lb, takže jsou naprosto dokonalé pro daleké hody. Proč? Rybář na tyto udice může dát i těžší zátěž, se kterou mrskne za 100 metrovou hranici „s prstem v nose“. Tyhle pruty jsou fakt geniální!

Samozřejmostí jsou i špičková očka, která jsou zhotovena z kvalitních materiálů. Díky tomu rybář může používat i hodně tvrdá a tuhá navazovací vlákna. Nemusíte se obávat toho, že by tato vlákna udělala v očkách rýhy. To neexistuje! Očka jsou po blanku precizně rozmístěna tak, aby bezproblémově vedla navazovací materiál při hodu – bez přebytečného tření. Super!

Tyto kaprové dělené pruty se dodávají v populární sadě „druhý ZDARMA“. Rybář tak za jednu cenu dostane dvě špičkové udice na kapry. A když si rozpočítáte cenu za oba puty, pak výsledná cena za jednu udici je více než rozumná. Takové pruty na kapry v takové kvalitě budete hledat jen těžko!

Pokud si právě pokládáte tu otázku, jaký dělený prut na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tyto od německé značky DAM. Tyto puty mají základ v nadupaném blanku, mají suprová očka, skvělou rukojeť. Akce prutu je opravdu špičková, takže s ním nahodíte do velkých vzdáleností, přitom si ale užijete zdolávání jakékoliv ryby. Tyhle pruty jsou fakt TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Výprodej kaprových děliček na PARYS!

Máte v oblibě jiné značky kaprových udic? Anebo chcete udici s jinými parametry? Pak se podívejte na zlevněné pruty na kapry na rybářském e-shopu PARYS! Právě na tomto internetovém obchodě naleznete celou řadu kaprových udic za super nízké ceny. A od nejrůznějších firem! K dostání jsou například děličky od takových firem, jakými jsou NASH, Prologic nebo DAM. I tady ale připomínáme, že se jedná o výprodeje, takže počet zlevněných prutů je výrazně omezen. Nenechte si upláchnout perfektní příležitost na super výhodný nákup!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné kaprové dělené pruty za super nízké ceny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -