DomůNovinkyBohumil Kuna se vysmívá kritikům: Zásoby boilies na 3 měsíce prodal za...

Bohumil Kuna se vysmívá kritikům: Zásoby boilies na 3 měsíce prodal za 10 dní!

- Reklama -

Známý rybář Bohumil Kuna se rozhodně nenudí! Přes zimní měsíce spustil výrobu vlastního boilies, které nabízí i rybářům. A o jeho nové nástrahy se strhla lavina zájmu! Ano! Bohumil Kuna dokonce musel vydat nové video, ve kterém rybáře informuje o tom, že jeho kuličky budou „nedostatkovým zbožím“. Charismatický rybář z Labe dokonce informoval o tom, že na další várku boilies bude pořadník. Jinak to nejde! Proč? Protože zásoby na 3 měsíce zmizely během 10 dní…

Při spouštění prodeje boilies od Bohumila Kuny se objevovaly i takové poznámky, že o jeho nástrahy nebude zájem. Teď ale labský rybář zalepil všem kritikům ústa! „Během 10 dní se prodala celá zásoba na jaro. Plánoval jsem, že vydrží na březen, duben, květen. Jakmile jsem otevřel e-shop kbfishing.cz, tak denně sedím od rána do večera u počítače a zpracovávám objednávky. Takže teď jsme vyprodaní na kaši!“ řekl Bohumil Kuna v novém videu.

Po odeslání posledních objednávek bude muset Bohumil Kuna zase nastartovat výrobu. Známý rybář plánuje vyrobit tuny nových kuliček. „Vypadá to sice hrozivě, v tuhle chvíli nemáme ani kouli, ale to nevadí. Zase se rozjíždí výroba! Budu toho muset nakoulet kilometr, bude se toho muset zase tak 4 až 5 tun vyrobit, aby to vydrželo aspoň do dubna. Je to neskutečné! Všem fakt moc děkuju!“ dodal rybář z Labe.  

Vyprodané regály nyní donutily známého rybáře zavést cosi jako pořadník. „Budu to brát tak, že kdo dříve pošle objednávku, tomu dříve dojde. Příští týden bude ještě probíhat technologický proces, kdy už budou koule vyrobené, ale ještě musí schnout, musí se navonět, zabalit a tak dále. Takže až od toho dalšího týdne pojedeme expedici, tudíž teď bude zhruba 10 dní pauza,“ vysvětluje Bohumil Kuna. 

VIDEO: Vyprodáno! Bohumil Kuna povídá o prodejích jeho boilies! Kdy bude další várka?

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Vážení diskutéři,

    na základě opakovaných útoků jsme se rozhodli diskuzi pod tímto článkem zcela uzavřít. Proto budou mazány VŠECHNY komentáře. Připomínáme, že podle platných zákonů jsme plně odpovědni i za obsah, jehož nejsme „autory“ (např. právě za obsah v diskuzích). Proto jsme se rozhodli tuto diskuzi zcela uzavřít…

    Děkujeme za pochopení!

    Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -