DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané navijáky na kapry za méně jak 1000 korun! Poslední...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané navijáky na kapry za méně jak 1000 korun! Poslední kusy!

- Reklama -

Kvalitní naviják na kapry je důležitou součástí výbavy, protože právě kaprový naviják zaručuje to, že dostaneme zaseknutého kapra rychle na břeh. Aby byl kaprový naviják vhodný i do těch nejtěžších podmínek, je zapotřebí, aby splňoval přísná kritéria. Ta se týkají především precizního navíjení, anebo i brzdného systému. Abychom měli k dispozici kvalitní naviják na kapry, není nutné hned utrácet celou výplatu. Ne! Na rybářském trhu jsou k dostání i levné navijáky na kapry za super nízké ceny. Tak jako na PARYS! Právě na tomhle rybářském e-shopu jsou nyní k dostání super levné navijáky na kapry v TOP kvalitě…

 

Naviják na kapry OKUMA Skyliner Sky FD

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální navijáky na kapry, které nabízí fakt suprové vlastnosti i do těch nejtěžších lokalit. I když budete rybařit na velkých vodách, na kterých panují nelehké podmínky, tyto navijáky na kapry to vydrží. A super zprávou je, že kaprové navijáky na kapry OKUMA Skyliner Sky jsou k dostání za libové ceny. Co vlastně tyto stroje nabízí?

Musíme začít brzdným systémem, který je na těchto navijácích k vidění. Jedná se o multidiskový japonský brzdný systém, který nabízí fakt špičkovou práci při zdolávání. Brzda perfektně reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže brzda okamžitě povolí nebo přitáhne navazovací materiál, takže zdolávání kapra „běží jako po másle“. Brzda se díky rozměrnému ovladači pohodlně ovládá, a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré a kluzké ruce.

Velkou výhodou je i grafitové tělo odolné proti negativním vlivům. I když na naviják bude neustále pršet nebo sněžit, tak materiály nezreziví. Další předností použitých materiálů je v tom, že jsou lehké, takže s navijákem se pohodlně manipuluje. Zároveň ale použité materiály nabízí velkou odolnost a pevnost, takže naviják vydrží i hrubší zacházení u vody. Ještě nesmíme zapomenout na tvar cívky: Díky němu se navazovací materiál z cívky krásně odvíjí, takže montáže létají opravdu daleko.

O precizní chod se stará hned několik ložisek (5 + 1). I díky nim naviják šlape jako švýcarské hodinky, takže velmi precizně navijí jakýkoliv navazovací materiál na cívku. K dokonalému navíjení napomáhá i eliptický systém převodů nebo počítačově vyvážený rotor. Perfektní! Díky těmto součástem tak naviják navíjí navazovací materiál bez obloučků a nepřesností, takže ten je tak úkladně ukládán na cívku navijáku.

Co se týče velikostí, tak tyto navijáky se dodávají hned v několika velikostních provedeních. K lovu kaprů jsou ideální velikosti 6000 a 8000. Kapacita cívky u modelu o velikosti 6000 je 200 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Tento naviják je tak vhodnější na menší vodní plochy a na menší řeky, na kterých není zapotřebí daleko vyvážet nebo nahazovat. Větší model o velikosti 8000 má pak kapacitu cívky 280 metrů 0,35 mm navazovacího materiálu.

Pokud hledáte levný naviják na kapry, který ale bude nabízet kvalitní vlastnosti jako výrazně dražší navijáky, pak se rozhodně podívejte na tyto povedené stroje od značky OKUMA. Tyto levné navijáky na kapry nabízí perfektní chod, skvělou brzdu a precizní navíjení. To vše za velmi přijatelnou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -