Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na neoprenové prsačky! Poslední kusy!

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Obrovské slevy na neoprenové prsačky! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej neoprenových prsaček od německé firmy Behr! Jelikož se jedná o doprodej posledních kusů, je nabídka velikostí jednotlivých modelů prsaček hodně omezená! Ale! Pokud je k dispozici právě vaše velikost, tak neotálejte! Tyhle prsačky jsou dostupné za fakt luxusní peníze! Ale bacha! Jedná se o výprodej! Po vyprodání zásob nebudou tyto prsačky za tyto ceny již k dispozici. Připravte se na podzimní a zimní část rybářské sezóny a buďte v teple!

 

Neoprenové prsačky Behr High Back Neo Max

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Obrovská klasika od německé firmy Behr! Právě tyto neoprenové prsačky patří k těm nejvíce populárním na česko-slovenském trhu! Proč? Neoprenové prsačky nabízí luxusní, 4 mm neopren, který skvěle hřeje i za velice nízkých teplot. Tohle je naprosto zásadní při rybaření v chladném počasí! Navíc, tyto neoprenové prsačky mají i zvýšené zadní části, které chrání velice citlivé partie – záda a ledviny! Tady tohle místo na těle nesmí prochladnout!

Další zásadní věcí je to, že tyto neoprenové prsačky jsou vybaveny kvalitními botami s pevnou podrážkou. Díky tomu je chůze po (téměř) jakémkoliv povrchu maximálně pohodlná a bezpečná. Důležitým plusem je, že bota je vyplněna neoprenovou výstelkou. Tyhle prsačky doporučujeme!

 

Neoprenové prsačky Behr Seam Tec Camou

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu designově nejvydařenější neoprenové prsačky od firmy Behr! Tyhle prsačky mají velice populární maskáčový vzhled, který je opravdu hodně povedený! Tyhle vypadají dokonale! Tyhle neoprenové prsačky jsou vyrobeny s pomocí technologie SeamTec. Díky tomu je neopren krásně pružný, takže nádherně přilne na rybářovo tělo.

Tyto prsačky máme rádi především pro jejich vysokou kvalitu! Švy jsou zesílené, takže riziko prosáknutí je opravdu minimální! Dalším důležitým faktorem je to, že tyto prsačky mají zesílené například oblasti kolen, tudíž mají prsačky delší životnost.

A zase k botám: I tyto prsačky jsou doplněny kvalitními botami s pevnou podrážkou. Takže chůze po kamenitém, zarostlém, ale i bahnitém terénu je velice pohodlná a bezpečná. Z našeho subjektivního pohledu jsou tohle nejlepší neoprenové prsašky od firmy Behr v poměru kvalita/výkon/cena. Tyhle jsou fakt super!

 

Neoprenové prsačky Behr Platin Innovation (ponožky ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tyto neoprenové prsačky nabízí nejtlustší neopren ze všech zmíněných prsaček. Tyto prsačky mají tloušťku 5 mm – nabízí tak maximální tepelný komfort i za velice chladného počasí, které na podzim a v zimě u vody panuje. I tyto prsačky disponují zesílením rizikových partií (např. kolen), aby byla životnost prsaček co nejdelší.

Prsačky Behr Platin Innovation mají suprovou botu s kvalitním vzorkem a podrážkou, takže rybaření na těžkých terénech je velice pohodlné. Navíc, k těmto prsačkám dostanete i kvalitní ponožky COOL MAXX zcela ZDARMA! Takže budete skvěle vybaveni na chladnou část rybářské sezóny! Tohle si rozhodně nenechte ujít!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -