DomůAkční nabídkaTOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Sleva přes 3400 korun na nadupané kaprové děličky! Poslední kusy

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Sleva přes 3400 korun na nadupané kaprové děličky! Poslední kusy

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej nadupaných děliček na kapry! Rybáři si tyto luxusní dělené pruty na kapry mohou nyní obstarat za naprosto nepřekonatelnou cenu. U některých modelů je sleva přes 3400 korun! Tyto zlevněné dělené pruty na kapry za super nízkou cenu lze vybírat hned v několika provedeních. Takže rybář si tak může vybrat přesně takovou udici, jakou do daných podmínek potřebuje. Ale bacha! Jedná se o totální výprodej! Tyto pruty na kapry nebudou po vyprodání za tuhle sexy cenu již k dispozici…

 

Kaprové dělené pruty DAM Mad SLS (1+1 ZDARMA)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalé kaprové dělené pruty, do kterých se okamžitě zamilujete! Ani nevíme, kde začít s představováním. Asi musíme nejprve ukázat na ten dokonalý design! Tyto pruty totiž mají neuvěřitelně štíhlý blank v matném zbarvení, který vypadá fakt nádherně. Tohle jsou dělené pruty na kapry, na kterých se zastaví pohled každého rybáře. Nádhera!

Ale pojďme k vlastnostem, které se projeví při lovu. Ohledně toho blanku: Ten je vyroben z prvotřídního TC30 uhlíku, který dává tomuto prutu zcela dechberoucí vlastnosti. A to zejména při nahození! Uhlíkový blank je „nesmrtelně“ odolný, takže rybář se do něj může se vší silou opřít a dát do hodu maximum! S těmihle pruty budete nahazovat jako králové! Samozřejmě, kromě dokonalých vlastností je tenký a citlivý blank nedocenitelný i při zdolávání kapra. Díky takovému blanku si užijete souboj s každým kaprem. Tohle je fakt paráda!

Pruty DAM Mad SLS jsou k dostání v několika provedeních. Rybář si může vybrat buďto nejpopulárnější délku 3,6 metrů, ale prut je k dostání i v provedení o délce 3 metry, který se perfektně hodí na menší nádrže a řeky. Co se týče libráží, tak pruty jsou k dostání v 3 nebo 3,5 lb. A ještě něco! Důležité je také to, že modely mají rozdílná naváděcí očka – jedny modely mají naváděcí očko o velikosti 40 mm, druhé pruty pak o velikosti 50 mm.

VIDEO: Jak pracují dělené pruty na kapry DAM Mad SLS u vody? Mrkněte na video

Na těchto dělených prutech na kapry od firmy DAM je hodně zajímavým prvkem unikátní karbonová rukojeť, která dovoluje hodně „barbarské“ chování. Rybář se do rukojeti fakt může opřít! Rukojeť se na těchto prutech velmi pohodlně drží, a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Samozřejmostí je potom špičkové Fuji sedlo navijáku, které spolehlivě udrží i pořádně velký kaprový „budík“. Prostě bomba!

Další naprosto dokonalou výhodou je to, že tyto pruty mají zcela špičková očka. Ta jsou po blanku rozmístěna tak, aby vedla navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření. Díky tomu nedochází ke zkracování hodu. Navíc! Očka jsou vyvázána tak, že vydrží i dlouhodobé používání v těch nejtěžších podmínkách. Na tyhle pruty se prostě můžete spolehnout!

Tyto udice jsou k dostání v akci 1+1 ZDARMA, takže výsledná cena za 1 prut je extrémně zajímavá! A to hlavně proto, že za podobné dělené pruty na kapry byste u jiných firem zaplatili mnohonásobně více. Tohle jsou fakt kaprové udice, které nabízí prvotřídní vlastnosti! A nyní jsou k dostání za naprosto libové ceny. Ale jak už jsme zmínili: Zásoby se bleskurychle tenčí, protože taková šance na super výhodný nákup tu dlouho nebyla!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -