skingbranding-banner

Tyhle hřejivé vložky do holínek vydávají teplo jako topení! V botách budete mít 35 stupňů!


Se závěrem rybářské sezóny logicky přichází i hodně nízké teploty, které padají i hluboko pod bod mrazu. A i když je rybář na tyhle podmínky připraven, přesto mu po několikahodinovém rybaření začnou mrznout ruce i nohy. Co v takové situaci dělat? Hodně zajímavé řešení přinesla lotyšská forma NORFIN! Ta vyvinula perfektní vložky do bot, anebo ohřívače rukou, které po kontaktu se vzduchem začnou vydávat velmi příjemné teplo. Díky tomu tak může mít rybář i 35 stupňové teplo. Takže tady žádné podchlazení fakt nehrozí!

 

Ohřívač nohou NORFIN Foot Warmer by Only Hot

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální věc od lotyšské firmy NORFIN, která je světově uznávanou značkou outdoorového vybavení nejen pro rybáře. Co jsou tyhle hřejivé vložky do bot zač? Jedná se o perfektní věc, která po kontaktu se vzduchem začne vydávat příjemné teplo – průměrně okolo 35 stupňů Celsia. A to až 8 hodin! Takže ten rybář, který si vložku zastrčí do outdorových bot nebo do holínek, tak tomu bude krásné teplo na nohou hodně dlouhou dobu. Proto není divu, že si tuhle vychytávku oblíbili rybáři po celém světě…

Tyto hřejivé vložky do rybářských bot NORFIN Foot Warmer by Only Hot jsou vyrobené z 100% přírodních materiálů, takže rybář je po použití může vyhodit do klasického komunálního odpadu. Vložky neobsahují žádné toxické látky, jedná se o ekologický výrobek. Takže rybář se nemusí obávat žádné nepříjemné alergické reakce (svědění, vyrážka atd.)

Jak se vlastně tyhle hřejivé vložky do rybářských bot používají? Je to absolutně jednoduché! Prostě stačí otevřít balení. V momentě, kdy se hřejivá vložka do bot dostane na vzduch, začne v ní „ohřívací proces“. Pak stačí počkat pár minut, a poté vložky vložit do rybářské obuvi. Vše je rázem připraveno k použití!

Tyto hřejivé vložky používají rybáři jak do klasických holínek, tak i kotníčkové obuvi. Díky tomu má rybář teplo v botě dlouhé hodiny, takže mu u vody nepromrznou nohy. Právě prochladnutí může vést k nepříjemným zdravotním problémům, ovšem s těmito vložkami to nehrozí. Takže i rybaření za velmi chladných teplot je mnohem komfortnější. Ten rozdíl je fakt obrovský!

Kromě těchto hřejivých vložek do rybářských bot jsou k dostání i ohřívače rukou a prstů. Rybář si tak může obstarat maximálně příjemné teplo „do kapsy“. Díky těmto vychytávkám bude mít rybář dlouhé hodiny v teple i ruce a prsty, které patří při rybaření k nejzranitelnějším partiím. Pokud tedy chcete být na rybách v teple, pak vyzkoušejte tyto novinky od lotyšské firmy NORFIN…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Severská kvalita: TOP teplé oblečení na ryby NORFIN

Lotyšská firma NORFIN patří k světově uznávaným výrobcům TOP outdoorového vybavení pro všechny milovníky přírody. A proto není divu, že si tohle oblečení oblíbili rybáři. Toto hřejivé a odolné oblečení od firmy NORFIN nabízí prvotřídní zpracování, dokonalé materiály a skvělé vlastnosti při pobytu v přírodě. Mezi rybáři jsou v obrovské oblibě zejména termo komplety. Toto termoprádlo je fakt luxusní! Samozřejmě, velmi oblíbené jsou i špičkové rybářské obleky, které kombinují hřejivé bundy a praktické kalhoty. Mrkněte na produkty NORFIN!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nadupané oblečení pro rybáře od lotyšské firmy NORFIN!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 280x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9098x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3326x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.