DomůAkční nabídkaUmělá plotice: Geniální nástraha na zkušené a opatrné dravce! Chytejte na „přirozenou“...

Umělá plotice: Geniální nástraha na zkušené a opatrné dravce! Chytejte na „přirozenou“ kořist!

- Reklama -

Rybářský trh se neuvěřitelně rychle vyvíjí. Díky tomuto bleskurychlému vývoji mohou rybáři dneska chytat na špičkové nástrahy, které věrně kopírují přirozenou kořist ryb. Velkým inovátorem v tomto ohledu je věhlasná společnost Savage Gear. Tato firma produkuje naprosto exkluzivní umělé nástrahy na dravce, které vypadají jako živé! Příkladem jsou umělé plotice, jež nejdou skoro rozeznat od živých nástrah! Tohle je naprostá bomba!

Na tyhle nástrahy milovníci přívlače čekali dlouho dobu. Ale teď je to konečně tady! Firma Savage Gear vyvinula naprosto exkluzivní umělé nástrahy, které vypadají jako skutečné plotice. Jo, tohle jsou prostě TOP nástrahy na dravce! Tyto „gumy“ věrně kopírují plotice, tedy jednu z nejčastějších kořistí kapitálních štik, candátů, bolenů nebo okounů. I proto se tato nástraha okamžitě stala hitem! Tohle totiž funguje i na velké a opatrné dravce!

 

Gumová plotice Savage Gear Roach Paddle Tail Roach

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je hit letošního podzimu! A není se čemu divit! Tyto umělé plotičky mají ideální velikost pro vláčení na každé tuzemské lokalitě. Umělé plotičky Savage Gear měří perfektních 7,5, 10 nebo 12,5 centimetrů, což jsou naprosto božské velikosti pro lov na našich vodách! Jedná se o luxusní „zbraň“ (nejen) na podzimní vláčení na štiky, candáty nebo okouny! Pecka!

Umělá plotička Savage Gear má famózní zbarvení. Tahle nástraha vypadá jako živá! Věrněji to už snad ani nejde! Dalším obrovským plusem této nástrahy je i její chod. Plotička při vedení nádherně „kroutí“ ocáskem, který je zakončen kopýtkem. Ocásek se pohybuje i při extrémně pomalém vedení. Rybář tak může nástrahu vést velmi pomalu, a i přesto bude skvěle fungovat. Pecka!

Tahle nástraha je vynikající pro prochytávání nejrůznějších zatopených jam nebo hran, ve kterých odpočívají dravci. Umělá plotička je ale výborná i pro lov poblíž mol nebo jiných vodních staveb, u kterých se dravci s velkou oblibou vyskytují. Tato nástraha od Savage Gear je vynikající pro lov okounů, štik, candátů, ale i bolenů.

Jak vypadají balení? Gumové plotice ve velikosti 7,5 centimetrů jsou baleny po 4 kusech, 10 centimetrové po 3 kusech a 12,5 centimetrové po 2 kusech. Všechna balení jsou dostupná na PARYS.cz. Tyto gumové nástrahy jsou dostupné i v jiných zbarveních, ale z našich zkušeností doporučujeme to přírodní. Je fakt geniální a funguje na všechny dravce v našich vodách!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Geniální nástrahy Savage Gear za nejlepší ceny na PARYS.cz!

Na rybářském e-shopu PARYS.cz naskladnili špičkové nástrahy Savage Gear! Tento rybářský obchod tak nabízí nejširší sortiment od firmy Savage Gear na českém trhu! Vyberte si špičkové nástrahy na dravce za fantasticky výhodné ceny!

Sortiment od Savage Gear si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS a Savage Gear

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -