DomůAkční nabídkaÚspěšný lov kaprů na podzim: 3 suroviny, které nesmí v krmení na kapry...

Úspěšný lov kaprů na podzim: 3 suroviny, které nesmí v krmení na kapry chybět!

- Reklama -

Podzim patří k nejlepším obdobím pro lov kapitálních kaprů. Teploty vody pomalu ale jistě klesají, což je pro kapry jasný signál, aby se začali shánět po potravě. Ryby totiž musí být připraveny na nehostinné chvíle, které jsou za dveřmi. Proto na podzim kapři sbírají cokoliv, co jim pomůže nabrat tolik potřebné zásoby. Velcí kapři na podzim častokrát hledají nutričně bohatou potravu – ideálně bezobratlé živočichy – které obsahují vysoký podíl užitečných látek. A toho by měli využít i rybáři! Teď je ta pravá chvíle dát do krmení „kus masa“!

Masová potrava. O ní jsme toho psali už mnoho, a ještě mnoho psát budeme. Jedná se totiž o zásadní „suroviny“, které kaprům dodávají tolik potřebnou energii, a pomáhají jim si připravit důležité zásoby na blížící se zimu. Teď kapry najdete u potopených překážek, kde hledají skrývající se bezobratlé živočichy. Ryby totiž „vědí“, že tahle potrava je velice důležitá.

Ideální je kapry hledat tam, kde jsou například terénní nerovnostI. Právě tady vodní proudy naplavují nejrůznější nánosy, ve kterých se bezobratlí živočichové nachází. Také je dobré chytat u potopených překážek – u potopených pařezů, padlých stromů, obrovských balvanů – i tady totiž kapři budou hledat něco k snědku.

Bacha! My netvrdíme, že na podzim máte na lovné místo naházet desítky kilo potravy. To ani náhodou! Jedno je ale zásadní – je nutné kapry skladbou krmením zaujmout. A to okamžitě! Proto je dobré do krmení přidávat právě zmíněné masové složky. Právě ty mají zcela unikátní pach, který ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu. A to i za nízkých teplot. Navíc, jak už jsme řekli, masové složky kaprům chutnají, a spolehlivě na ně reagují. Tak proč toho nevyužít? Co tedy do krmení přidávat?

 

Belachan

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Chcete jednoduše a velice rychle vylepšit vaše krmení na kapry o několik levelů výše? Pak nic nevymýšlejte a nalamte do krmení na kapry belachan. Jedná se o dokonalou krmnou „bombu“, která nabízí zcela unikátní pach! Přesněji řečeno: Silný smrad! Díky tomu tak krmení s belachanem vytváří ve vodním prostředí silnou pachovou stopu. A to i za hodně nízkých teplot!

Jak je možné, že belachan tak páchne? Odpověď je jednoduchá – jde o fermentované krevety. Ano, je to teda pořádná síla! Kromě silného pachu, ale belachan nabízí i zajímavé nutriční hodnoty, které dělají z této suroviny luxusní záležitost na velké kapry. Prostě, když belachan použijete, uděláte z vaší krmné směsi nebo PVA mixu vynikající návnadu na velké kapry.

Jak belachan použít? Jednoduše! Prostě ho nastrouhejte, nalamte do krmení. Vše zalijte a nechte několik minut (ideálně 15 až 30) pořádně působit. Krmná směs prosákne belachanem, takže po chvíli dostanete TOP krmení na kapry. S belachanem ale také můžete třeba obalovat nástrahy. Tohle je prostě pecka!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Krill Micromass

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková záležitost! Tohle je naprostá bomba na obrovské kapry! Úspěch této suroviny tkví v jejím složení. Jak již název napovídá, tak tento atraktor má základ v krillu. A právě krill je jednou z nejcennějších „surovin“ ve světě rybařiny. Jedná se o drobné bezobratlé živočichy, kteří žijí v arktických vodách, a kde jsou loveni. Na těchto drobounkých živočiších je závislá obrovská část živočišné říše – od ryb, po ptáky, až po velryby.

A z krillu se vyrábí i tento luxusní atraktor! Ten obsahuje například krillový protein nebo velice koncentrovaný krillový olej Omega 3. A právě tyto suroviny dávají tomuto atraktoru jedinečné vlastnosti. Krill Micromass má hodně specifickou konzistenci, navíc má i velice zajímavý, masový pach. Ve vodním prostředí tak vytváří koncentrovanou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují.

Krill Micromass můžete používat jak do klasických krmných směsí nebo PVA mixů, tak s ním můžete krmit i samostatně. Stačí jej trochu dát do PVA punčochy. Následně po vhození do vody vznikne u háčku nádherné krmné místečko, které zaujme každého kapra! Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Booster Pacific Tuna

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Patříte k rybářům, kteří mají raději tekuté atraktory? Pak je tu pro vás tento luxusní booster Pacific Tuna. Jak už název napovídá, tak tahle topová tekutina obsahuje vysoký podíl „produktů“ z tuňáka. Výsledkem je tak špičkový atraktor, který ve vodním prostředí dokáže udělat neuvěřitelné divy. Pachová stopa z tohoto tekutého atraktoru přiláká kapry i z velké vzdálenosti!

Jak tuhle dobrotu pro kapry používat? Klasicky s ním můžete zalévat krmné směsi, PVA mixy, anebo krmné boilies. Pochopitelně, tento booster je velice vhodný i pro samotné namáčení nástrah pod háček. Tohle určitě vyzkoušejte! Ale bacha! Myslete na to, že je lepší nechat tuto tekutinu pořádně vsáknout – takže pokud se rozhodnete pro její použití, pak nástrahu/návnadu pořádně „vyválejte“! Čas a pečlivost při zpracovávání krmení hraje zásadní roli. Pamatujte na to!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -