Domů Akční nabídka Úspěšný lov kaprů: TOP 3 krmné boilies, které zaručeně fungují! A za...

Úspěšný lov kaprů: TOP 3 krmné boilies, které zaručeně fungují! A za které nedáte majlant!

- Reklama -

Krmné boilies patří k stále populárnější návnadě. To je dáno třeba tím, že krmné boilies je v posledních letech cenově mnohem dostupnější. Samozřejmě, tato návnada nabízí celou řadu předností, které mohou napomoci ke kapitálnímu úlovku kapra. S krmným boilies jsme schopni na dnech revírů vytvářet neodolatelné krmné „koberce“, kterým žádný kapr neodolá. A pokud použijeme ještě pár tipů, pak je výsledek téměř jistý! Jaké boilies doporučujeme?

Ještě než začneme s přehledem zajímavého krmného boilies, pojďme se nejprve podívat na několik tipů a triků. Tak co doporučujeme? Před použitím krmného boilies doporučujeme kuličky zalít nějakým levným atraktorem. Stačí použít malé množství – boilies jen navlhčete! Použijte třeba klasickou melasu nebo nějaké levné CSL. Těmito atraktory boilies polijte a nechte to působit klidně i několik dní.

Co se stane? Krmné boilies (jeho povrch) krásně změkne a mnohem lépe začne ve vodě vypouštět atraktivní látky. A když si vybavíme s jakým množstvím krmného boilies budeme krmit, pak díky tomu vytvoříme naprosto luxusní krmné místo. Krmný „koberec“ z krmného boilies, ze kterého se bude uvolňovat lákavá pachová stopa, je pro kapry neodolatelný.

Anebo vyzkoušejte sůl! Proč? Sůl je výborná pro „vytahování“ přebytečné vlhkosti z boilies. Díky tomu se po několika dnech z krmného boilies posypaného solí stanou velmi tvrdé kuličky. A to mají rádi velcí kapři! Jak na to? Boilies jednoduše přesypte do pytle od cibule nebo brambor a posypte ho solí. Výsledek se brzy dostaví. Takto upravená návnada je silně selektivní, a skutečně funguje především na velké ryby. Vyzkoušejte!

 

TOP 3 krmné boilies za rozumnou cenu!

Krmné boilies DECATHLON

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!

Fenomén posledních sezón. Toto boilies si získalo přízeň mnoha rybářů díky extrémně nízké ceně. Pytel kuliček o hmotnosti 10 kilogramů seženete doslova „za hubičku“. I když je toto krmné boilies velmi levné, tak se nenechte zmást – kuličky ve vodě skvěle „pracují“. Po několika chvílích se na povrchu boilies utvoří krásně měkká vrstva s tuhým středem. Tohle je ideální! Z měkké vrstvy se uvolňují atraktivní látky, které lákají kapry k záběru. Boilies DECATHLON nabízí i velmi zajímavou směs, která se skládá z mnoha atraktivních surovin. Více se o tomto boilies můžete dozvědět v recenzi níže.

RECENZE: Extrémně levné boilies DECATHLON

Na tomto boilies je super i to, že má velmi intenzivní vůni. Například příchuť scopex je opravdu parádní a krásně voní! Boilies DECATHLON přece jenom doporučujeme ještě zalít nějakým levným tekutým atraktorem, nejlépe melasou. Díky tomu se na lovném místě objeví hustý „mrak“, který ještě více bude lákat kapry k nástraze.

Výrobek je dostupný na e-shopu DECATHLON za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmné boilies Extra Carp Magic

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je stálice mezi krmným boilies na tuzemském trhu. Boilies Extra Carp Magic je tak populární díky velmi příznivé ceně. Za opravdu rozumnou cenu dostanete kvalitní návnadu, která dokáže zaujmout i ty největší kapry. Toto krmné boilies je oblíbené také proto, že jednoduše funguje. Krmné boilies Extra Carp je totiž poskládáno z kvalitní směsi, která obsahuje celou řadu minerálů, vitamínů a proteinů, které jsou dobře stravitelné. Takže ryba po nasycení dostane velice rychle „pocit hladu“.

Obrovskou předností tohoto boilies je potom široký výběr příchutí. Navíc, Extra Carp Magic je namícháno tak, že v příchutích najdeme i kombinace „masa“ a ovoce. A právě tyto kombinace kolikrát rozhodují o úspěchu při lovu kaprů. Dalším plusem je to, že toto boilies je k dostání i v „kořeněných“ příchutích. My máme nejvíce oblíbenou příchuť chilli/švestka a česnek/černý pepř.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmné boilies MIVARDI Rapid

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další velice populární krmné boilies. Toto boilies mají rybáři rádi především proto, že jde o velice zajímavý mix. Krmné boilies MIVARDI Rapid je „namícháno“ jak z masových, tak i sladkých kuliček nejrůznějších velikostí. Velikosti boilies v tomto mixu jsou 15, 18 a 23 mm. A právě díky tomu rybář při vnadění vytvoří na dně nádherně atraktivní a různorodý krmný „koberec“. Tohle funguje!

Rybář si toto krmné boilies od firmy MIVARDI může obstarat i v několika baleních. Boilies je dostupné v 2,5 kilogramovém, v 5 kilogramovém a v 10 kilogramovém balení. Záleží jen na rybářovi, kolik návnady potřebuje.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: DECATHLON a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -