skingbranding-banner

Úspěšný lov kaprů v létě: Tajný fígl! Exotické příchutě boilies, které fungují v teplé vodě!


Léto. Horká voda. Pasivní ryby. Jak jen ty líné kapry přesvědčit k záběru? Možností je více. Ale bez dobré nástrahy záběr nepřijde nikdy. Co vyzkoušet? V parných letních dnech skvěle fungují například sladké příchutě nástrah, které napodobují ovoce. A nejen ty! V létě například perfektně fungují i exotické chutě typu citrónu nebo kokosu. Právě tyhle exotické příchutě se ve vodním prostředí krásně šíří a vytváří velice silnou pachovou stopu. Pojďme si některé výborné kuličky představit blíže…

Hned na začátek: Při lovu kaprů v létě je dobré používat plovoucí kuličky boilies. Proč? Jen si to představte. Dna našich revírů jsou zarostlá, voda zakalená. Ležící nástrahu prostě nejde moc dobře vidět. A to je špatně! Určitě totiž víte, že kapři se při shánění potravy řídí i zrakem. A tyhle ryby velice dobře vidí kontrastní věci – tedy světlé předměty na tmavém dně. Když tedy se nad zarostlé dno nadzvedne výrazně zbarvená kulička boilies, máte zaděláno na úspěch!

Další věc: V teplé vodě se velice dobře šíří pachy nástrah. Vyšší teplota prostě tomuto „efektu“ přeje. Proto je dobré vsadit na výrazné vůně, které se dobře šíří, a u kterých máme jistotu, že si jich kapři všimnou. A právě exotické příchutě jdou v teplé vodě velice dobře cítit. Tohle rozhodně vyzkoušejte!

V tomto článku si představíme naprosto geniální plovoucí boilies od anglické firmy NASH. Na těchto nástrahách milujeme hned několik věcí. Zaprvé: Tyto kuličky mají prostě špičkovou kvalitu, protože pochází z dílny anglických mistrů. Ta směs, chuť a vůně je prostě úžasná, a dovolíme si tvrdit, že tuzemští výrobci mají v tomto směru ještě co dohánět.

Zadruhé: I když se jedná o TOP produkt, cena není nijak výrazně přemrštěná. A zatřetí: Tyto kuličky jsou k dostání v takových příchutích, které tuzemští výrobci moc nepoužívají. A právě tohohle je třeba využít! Ta nástraha s příchutí citrusových plodů nebo kokosu prostě kapry zaujme.

 

Plovoucí boilies NASH Citruz Pop Ups White + 3ml Spray

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je legendární boilies, které dobylo celou Evropu. Naprosto luxusní kuličky, ze kterých doslova čpí omamná vůně citrusových plodů, je prostě geniální. Tohle boilies má na kontě celou řadu obrovských kaprů. Skutečné giganty!

Na těchto kuličkách je naprosto fantastické to, že ve vodě nejen krásně voní, ale vypouští i atraktivní esenciální oleje, které ve vodě neuvěřitelně dobře pracují. Celý „pachový efekt“ pak ještě doplňuje speciální sprej, který je přibalen k boilies. Super! Boilies obsahuje i sladidlo Talin – jde o speciální látku z afrického ovoce, která má ve vodním prostředí úžasné vlastnosti.

Už jsme se o tom bavili, ale plovoucí kulička musí jít vidět! Proto má boilies NASH Citruz Pop Ups White výrazně bílou bavu, kterou kapr nepřehlédne na žádném povrchu. Můžete chytat na zarostlých dnech, na zanesených dnech, na bahnitých dnech, na kamenitých dnech – je to jedno! Tahle kulička jde vidět vždycky!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Plovoucí boilies NASH Instant Action Coconut Creme

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Naprosto dokonalé plovoucí kuličky, které patří k nejsilnějším zbraním pro lov ve studené vodě – to uvádí výrobce. Ovšem, z naší zkušenosti víme, že i při chytání v létě patří toto boilies k těm nejlepším nástrahám. A to především díky jeho výrobě. Boilies NASH Instant Action Coconut Creme je vyráběno dvoufázově, což výrazným způsobem ovlivňuje jeho vlastnosti ve vodě. Jak? Především tím, že tyto kuličky po vhození do vody začnou agresivně vypouštět atraktivní látky. Okolo nástrahy tak vznikne geniální pachová stopa, které si všimne každý kapr.

Velmi důležitou složkou je i kokosový olej. Právě ten dává nástraze naprosto unikátní vůni a chuť, kterou jen tak něco nenapodobí. Kokosová příchuť patří k tajným zbraním zkušených kaprařů (podobně jako ořechy). Ta vůně je prostě dokonalá! Dalším obrovským plusem je výrazně bílé zbarvení, které jde vidět na všech podkladech. Tohohle je třeba využít!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Špičkové nástrahy NASH nejlevněji na Parys.cz

Kromě našlapaného plovoucího boilies naleznete na rybářském e-shopu PARYS i další geniální nástrahy od renomované anglické společnosti NASH. K dostání je boilies, PVA mixy nebo hotové směsi. Vše v nejlepší kvalitě a za nejlepší ceny! Nakupujte TOP anglické nástrahy NASH výhodně!

Nabídku nástrah a návnad NASH si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 3581x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 4124x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2381x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.