Domů Akční nabídka Úspěšný lov velkých amurů a kaprů: Geniální nástraha z květin, která dokonale imituje...

Úspěšný lov velkých amurů a kaprů: Geniální nástraha z květin, která dokonale imituje přirozenou potravu

- Reklama -

O velkých amurech i kaprech se velice dobře ví, že v žádném případě nepohrdnou spadlou rostlinnou potravou na hladině. Zářným příkladem jsou květy a jehnědy nejrůznějších stromů, ale i vodních rostlin, které skončí na hladině. Tohle je pro kapry a amury velmi příjemným zpestřením v jejich jídelníčku. Napadlo vás někdy podobnou nástrahu nastražit? Některé rybáře ano! A díky tomu vznikla naprosto geniální nástraha na velké amury a kapry, která velmi věrně napodobuje právě spadané květy a jehnědy. Tohle se fakt povedlo! Pojďme se na tuto nástrahu podívat blíže…

Určitě to znáte! Častokrát se u vody setkáte s tím, že hladina oblíbeného revíru je pokryta velkým množstvím spadaných květů, „kočičkami“, ale třeba také jehnědami z nejrůznějších stromů. Na hladině se tak rybám naskytuje chutná hostina, kterou žádný amur ani kapr nepřehlédne. Určitě jste u vody nesčetněkrát viděli, jak se u květů a jehněd vytváří velká kola, ve kterých tyto spadané dobroty ze stromů mizí v hlubině. To byli amuři nebo kapři, kterým tohle moc chutná! A právě tuhle chutnou potravu imituje výborná nástraha, na kterou můžete chytit velkého amura nebo kapra…

 

CUC! Record Corn

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

Výhody na e-shopu LK Baits: Věrnostní sleva až 15 %! Při objednávce nad 1000 Kč doprava ZDARMA

Absolutní bomba od věhlasné firmy LK Baits, která skvěle imituje výše zmíněnou potravu. A tohle není žádná fráze! Ne! Na nástrahách CUC! Record Corn jsou skutečně „připečené“ kusy květin, které vytváří ve vodě naprosto unikátní a nenapodobitelnou pachovou stopu. Tohle je fakt velká bomba! CUC! Record Corn má velmi specifickou vůni – kdybychom to měli vysvětlit, tak ta nástraha voní jako rozkvetlý strom, na kterém je spousta pylu. Takhle nějak to voní…

Nástraha na amury a kapry CUC! Record Corn nabízí zcela zásadní vlastnosti. Zaprvé: Tato nástraha má velmi zajímavou, tuhou konzistenci, díky které vydrží na háčku nebo pod háčkem dlouhé hodiny. Hodně těžko se to popisuje, ale představte si velmi tuhou, ale ne tvrdou kostičku, která má navíc trochu gumovou konzistenci (po zmáčknutí mezi prsty pruží). Nástraha jde díky tomu velmi pohodlně nastražit, přitom ale nespadne po několika desítkách minut. Naopak! Tahle nástraha vydrží i opakované zdolání ryby! Hodně lidí říká, že CUC! je z „pěny“, anebo z pečiva – není tomu tak! Jde o docela „těžkou“ nástrahu, se kterou samotnou nahodíte daleko (např. na mlaskačku).

Zadruhé: CUC! Record Corn plave! Díky tomu můžete vytvářet naprosto geniální „panáčky“, kdy můžete tuto nástrahu prezentovat kousek nade dnem. Ale hlavně! S touto nástrahou můžete chytat amury a kapry na mlaskačku! Stačí prostě CUC! Record Corn nahodit mezi spadané květy, a rázem máte naprosto dokonalou nástrahu, která věrně imituje tuhle spadlou dobrotu na hladinu. Naprostá bomba!

Jen si to představte: Pod převislými větvemi košatých stromů vidíte mohutné stíny odpočívajících kaprů a amurů. To jsou kusy! Jenže jak se k nim dostat? Stačí prostě navázat háček bez zátěže a poslat CUC! Record Corn přímo k rybám. Pak už jen stačí chvíli počkat, až se ryby přiblíží. A rázem přijde záběr! Tahle taktika dovoluje prochytání těžko přístupných míst poblíž potopené vegetace. Super!

A nesmíme zapomenout ještě na jednu důležitou vlastnost – na výrazně žluté zbarvení. Díky této výrazně žluté barvě jde CUC! Record Corn krásně vidět jak na zaneseném, tak bahnitém, anebo kamenitém dně. A výborně jde také vidět při chytání ve sloupci, anebo na hladině, a to i v tom případě, kdy je voda silně zakalená, anebo znečištěná řasami. Na tohle nezapomínejte! Výrazné zbarvení nástrahy je prostě důležité!

Ještě k té konzistenci: CUC! Record Corn jde velmi jednoduše „opracovávat“, takže ho můžete různě nakrájet a okrájet. Takže nástraha se vám nerozpadne, ale krásně drží pohromadě. Ale hlavně: Díky tomu můžete tyto chutné kostičky rozkrájet na poloviny, a zvýšit tak počet nástrah dvojnásobně. Ono to rozpůlení je namístě například při chytání na feeder, protože kostičky jsou velikostně vhodné spíše pro lov „klasickou kaprařinu“.

Nástrahu CUC! Record Corn lze nastražit buďto přímo na háček, anebo jej nastražit na vlas pod háček. Záleží na rybářově uvážení. Nám se na téhle nástraze prostě líbí především to, že s ní můžeme chytat právě i v těch nejvyšších partiích, kde se častokrát velcí kapři a amuři zdržují. Tohle je fakt silná zbraň na opatrné a zkušené ryby!

A ještě jedna věc na závěr: Při skladování CUC! si dávejte bacha, abyste krabičku s touto nástrahou nenechali na místě, na které svítí sluníčko. CUC! musí být opravdu skladovaný mimo dosah slunečních paprsků, jinak z něj uděláte pořádnou „šmakuládu“. Tohle je taky jasný znak toho, že nástraha je vyrobena ze složek, které neustále „pracují“. A to je jen dobře!

Výhody na e-shopu LK Baits: Věrnostní sleva až 15 %! Při objednávce nad 1000 Kč doprava ZDARMA

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -