skingbranding-banner

Uznávaný kaprař Tomáš Blažek je zpátky! Představuje levné boilies na kapitální kapry!


Mezi česko-slovenskými rybáři je asi jen málo milovníků kaprů, kteří by neznali Tomáše Blažka. Skvělého kapraře, který má na kontě hromadu obrovských kaprů nejen z českých vod, ale také ze zahraničí. Tomáš Blažek nyní představuje nový sortiment nástrah, návnad a atraktorů na ty největší kapry, přitom cena těchto produktů je opravdu zajímavá. Rybáři si tak mohou obstarat perfektní nástrahy na kapry, které jim přinesou nádherné úlovky, přitom ale neutratí mnoho. Pojďme se na kapří dobroty z dílny Tomáše Blažka podívat blíže…

Tomáš Blažek má na českých, ale i zahraničních vodách nachytané nádherné kapry. K těmto obrovským úlovkům se dostal i díky jeho zkušenostem z výroby boilies. Boilies od Tomáše Blažka se vyznačuje tím, že obsahuje celou řadu atraktivních látek, takže ve vody vytváří neskutečně lákavou pachovou stopu. Tohle boilies je fakt boží! Přitom, rybáři za něj nemusí utrácet horentní sumy! Pokud si vyberete praktická, chytací balení, pak toto boilies vychází na hodně zajímavé peníze. Podívejte se na nejzajímavější kuličky od Tomáše Blažka za atraktivní ceny…

 

Boilies TB Hot Spice Plum

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velmi atraktivní kombinace pálivého chilli, koncentrovaného koření a sladké švestky. Díky tomuhle smíchání zmíněných příchutí Tomáš Blažek docílil toho, že vytvořil velmi zajímavé kuličky s unikátní pachovou stopou. Tohle se fakt povedlo! Ono toto spojení dává velký smysl. Chilli a koření patří k selektivním surovinám, které lákají spíše velké kapry. Menší ryby se takovým kuličkám vyhýbají. Přitom, toto boilies má i nasládlý, švestkový „ocas“, který dělá z těchto kuliček fakt zajímavou nástrahu.

Toto boilies doporučujeme dipovat právě v pálivých nebo masových atraktorech. Naprosto ideální je třeba smíchat masové CSL spolu s chilli. Pak nechte kuličku, aby nasála atraktivní tekutinu – ideálně 24 hodin. Díky tomu dostanete naprosto luxusní, koncentrovanou nástrahu, která bude lákat ty největší kapry. Nezapomínejte na to, že ti největší kapři pálivou příchuť milují! Tohle rozhodně vyzkoušejte!

Boilies se dodává v průměru 16, 20 a 24 mm, a v baleních 250 gramů, anebo v 1 nebo 2,5 kilogramech. My osobně nejvíce doporučujeme nejprve to nejmenší balení, a po odzkoušení až poté doporučujeme ta objemnější balení. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

  

Boilies TB Garlic Liver

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Podle nás jasný „černý kůň“ v sortimentu Tomáše Blažka. Tyto kuličky s příchutí česneku a játry kombinují jedny z nejúspěšnějších surovin pro lov velkých kaprů. Znova: Česnek je extrémně selektivní surovinou, kterou mají v oblibě právě velcí kapři. Tato koncentrovaná surovina dokáže ve vodním prostředí vytvořit velmi silnou pachovou stopu. Takže na toto boilies reagují i pasivnější kapři. Naprostá bomba!

Druhou špičkovou surovinou jsou játra! Jedna z nejúspěšnějších složek v historii kaprařského světa prostě nemůže v kuličkách na velké kapry chybět. Díky játře má toto boilies silnou masovou vůni, která vysilá jasný signál, že ve vodě se nachází nutričně bohatá a výživná potrava. Tohohle si všimne každý velký kapr. Spojením česneku a játry došlo k vytvoření opravdu luxusní nástrahy, která bude jezdit za každých podmínek a na každé vodě. Paráda!

Znova: Boilies doporučujeme dipovat. Ideálně kuličky na 24 hodin namočte do masového atraktoru nejen s příchutí játry, můžete použít i jiné masové příchutě. Ideální je ale rozhodně posílit i vůni česneku. Pokud budete mít po ruce stroužek česneku, pak ho namačkejte právě do krabičky s dipem. Uvidíte, že tohle vylepšení funguje! Rozhodně vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Nástrahy, návnady a atraktory TB Baits

Tohle byla jen malá ochutnávka toho, co Tomáš Blažek pro rybáře nachystal. Pokud se chcete podívat i na další boilies, ale například i na pelety, obalovačky, anebo na tekuté atraktory, pak si rozhodně prohlédněte kompletní sortiment. Tyto produkty nabízí obrovskou kvalitu, přitom jsou opravdu dostupné za libové ceny.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Sortiment TB Baits si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

admin | přečteno: 5570x | 26.02.2021 | 1 komentář

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při …

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 4714x | 25.02.2021 | 1 komentář

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 2581x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Komentáře

  • Uznávany??

  • Blažek je marný a né uznávaný .Kopíruje firmu Imperial baits -.nic víc.

  • Prej levné 😂 a už dávno si svou reputaci zničil téma prasárnama co dělá.

  • No spíše bejvávalo. Už ho ani v ty Francii nechtějí když vědí co je zač :).

    • NAMACHROVANÝ B….. BOILIES HRUZA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.