DomůAkční nabídkaVálka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

- Reklama -

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova roztrhl pytel. Na dnešním rybářském trhu lze tak nalézt celou řadu kuliček, které jsou cenově velmi dostupné. Kdo by věřil tomu, že jednou nastane doba, kdy bude boilies podobně nákladné jako některé pelety na ryby? No, a teď tu máme období, ve kterém má snad už každý výrobce nějaké super levné kuličky. A to pochopitelně platí i o českých značkách. O jakých firmách to mluvíme?

 

Boilies Zfish MEGAMIX

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedno z nejpopulárnějších boilies na česko-slovenském trhu. Čím tyhle kuličky rybáře tolik okouzlily? Těch důvodů je více! Zaprvé: Samozřejmě nízká cena! Pokud si totiž rybář rozpočítá toto praktické, 5 kilogramové balení boilies, pak je cena za kilogram kuliček velmi příznivá. Ale to není všechno!

Kuličky Zfish MEGAMIX mají základ v kvalitní směsi, která obsahuje vysoký podíl bílkovin, vitamínů a aromatů. Výsledkem tak je například snadná stravitelnost, díky které kapr kuličky velmi rychle stráví a vypudí z těla ven. Díky tomu tak mnohem rychleji znovu dostane „pocit hladu“, takže se znova začne shánět po potravě. Tohle je zásadní!

Rybáři na boilies Zfish MEGAMIX oceňují i širokou škálu příchutí. Rybáři si mohou vybrat jak ovocné (jahoda/banán), tak masové příchutě (oliheň/krill, oliheň/chobotnice). Rybářsky populární variantou je i kořeněné boilies, které míchá příchuť česneku a černého pepře. Velmi oblíbenými druhy kuliček jsou i mixované příchutě, které kombinují sladké, masové, ale i kořené příchutě. Tak jako například příchuť chilli/švestka. Možností je fakt hodně!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies KAPRPRO Esencial

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Mezi rybářskými giganty se velice dobře daří i malým rybářským firmám. Jako například rodinné společnosti KAPRPRO. Tato malá firma nedodává boilies do největších rybářských e-shopů a obrovských rybářských prodejen. Ovšem to je pro KAPRPRO konkurenční výhoda! Proč? Tato firma může prodávat levné boilies přímo „z mašiny“, takže na kuličkách nemusí být marže pro prodejce. Díky tomu tak KAPRPRO nabízí jedny z nejlevnějších kuliček na česko-slovenském rybářském trhu.

Nejlevnější kuličky od české firmy KAPRPRO se jmenují Esencial. Rybáři si toto boilies mohou vybrat v baleních od 2 do 30 kilogramů, a právě při koupi toho největšího balení rybáři dostanou tu nejlepší cenu, které nemohou konkurovat ani ty největší české firmy. Takže pokud koukáte „pouze“ na cenu boilies, jsou tyhle kuličky od malé rodinné firmy jasnou volbou.

Levné boilies KAPRPRO Esencial seženete v celé řadě příchutí. K dostání jsou příchutě losos/patentka, scopex/oliheň, jahoda/med, mirabelka/kukuřice, monster crab, švestka/krab. Jak vidno, tak rybáři si mohou vybrat jak masové, tak sladké boilies. Stačí si jen vybrat!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies MIVARDI Rapid – Multi Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

S levným boilies přišel i další český gigant – firma MIVARDI. Tato rybářská společnost představila trochu jiný druh levného boilies, které kombinuje všechno dohromady. Ano! Kuličky od MIVARDI jsou smíchány v praktických baleních v různém provedení. Co to znamená?

Rybář v balení nalezne například různé příchutě, tedy od masových, kořeněných, až po sladké. Takže rybář má jistotu, že dostane velmi pestré krmení, které zaujme každého kapra v okolí. K různorodosti levného boilies pak přispívají i různé průměry, protože v balení jsou kuličky o velikosti 15 mm, 18 mm a 23 mm. I toto je skvělý nápad, protože rybář může kaprům nabídnout pestré krmení, které působí velmi atraktivně. Super!

Levné boiles MIVARDI Rapid – Multi Mix je k dostání v několika baleních. Rybáři si na krátkodobé vycházky mohou vybrat nejmenší balení o hmotnosti 2,5 kilogramu. Dále je na výběr 5 kilogramové balení, které je „zlatou střední“ cestou. A na výběr jsou i velké balíky o hmotnosti 10 kilogramů, které jsou vhodné na dlouhé výpravy za kapry.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -