Domů Akční nabídka Válka o rybáře: Kilogram masového boilies za 59 korun? Česká rybářská firma...

Válka o rybáře: Kilogram masového boilies za 59 korun? Česká rybářská firma spustila revoluci! Co je to za výrobce?

- Reklama -

Doba, kdy boilies vychází na stejné peníze, jako například krmné pelety, je tady! Na trhu se totiž objevilo velice levné MASOVÉ boilies, které při přepočtu stojí pouhých 59 korun za kilogram! Tohle je neuvěřitelně nízká cena! Jedná se tak o jedny z nejlevnějších kuliček na trhu! Ne, nejde o výrobek známého obchodního řetězce, o kterém se nyní vedou na rybářských fórech vášnivé diskuze. Ne! Jde o českou firmu! O jakou?

Důležitým faktem je, že toto boilies má masový „základ“, obsahuje například kvalitní moučky z halibuta. Nejedná se tedy o kuličky z „namleté mouky“. Ne! Jde o výrobek s vysokým obsahem atraktivních masových složek, které obsahují důležité látky, které lákají kapry k záběru. Tohle je určitě zajímavé, neboť podobné MASOVÉ boilies bývá několikanásobně dražší.

Ta cena zaujme jistě každého rybáře. Za jedno z nejlevnějších boilies bývají považovány kuličky od známého obchodního řetězce se sportovním vybavením. Jenže! Do cenové „války“ na tuzemském rybářském trhu s tímto gigantem nyní vstoupila česká firma. A daří se jí to! Kuličky od českého výrobce stojí v přepočtu pouhých 59 korun za kilogram. Takže jsou ještě levnější! A znova: Jde o boilies s „masovým“ základem – takže obsahuje opravdu kvalitní suroviny. Přesto je cena skutečně nízká! Pojďme se na to boilies podívat blíže…

 

Boilies KAPRPRO Esencial Halibut/česnek

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Tohle jsou jedny z nejlevnějších kuliček na kapry na rybářském trhu. A přitom jde o MASOVÉ boilies, které má „základ“ v kvalitních rybích moučkách (např. halibutová moučka). Právě rybí moučky patří k TOP surovinám, které používají snad všichni výrobci rybářských nástrah. Důvod je jasný: Kapři milují živočišnou potravu! Vždyť taky proto s tak velkou chutí sbírají nejrůznější bezobratlé živočichy. Kapři totiž „vědí“, že tato potrava patří k nejvýživnějším, a že jim dodá tolik potřebnou energii.

Proč je cena tohoto boilies tak nízká? Firma KAPRPRO, která toto boilies vyrábí, patří k výrazným odběratelům kvalitních rybích mouček z Německa nebo třeba z Dánska. A díky vysokým odběrům je schopna tlačit cenu výrazně dolů! Následně pak z těchto mouček vyrábí super boilies, které stojí opravdu „pár korun“.

Kromě toho, že toto levné MASOVÉ boilie má základ v kvalitních rybích moučkách, tak jsou v něm přimíchány i další zajímavé suroviny. Jako například česnek! Právě česnek patří k tajným surovinám na velké kapry, kteří na něj spolehlivě reagují. Česnek má totiž intenzivní vůni, která dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu. Navíc, „kořeněná“ příchuť dost zdařile eliminuje záběry od menších kaprů – česnek mají rády spíše větší ryby.

Jestli hledáte levné boilies, sáhněte po tomto. Pozor! Nízká cena rozhodně neznamená nízkou kvalitu! Toto boilies je opravdu našlapané atraktivními látkami. Chytejte levně, ale na kvalitní nástrahu!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Kvalitní pelety za pár korun!

Kromě tohoto levného boilies firma KAPRPRO produkuje i našlapané pelety, které mají rovněž „základ“ v kvalitních rybích moučkách. Tyto pelety si můžete obstarat za opravdu luxusně nízkou cenu! Pořiďte si kvalitní MASOVÉ krmné pelety s vysokým obsahem špičkových rybích mouček, a krmte kvalitní návnadou! Tohle je cesta k úspěchu…

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -