Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Kaprové děličky do 1000 korun! Pořiďte si levné kaprové pruty...

Zaujalo nás: Kaprové děličky do 1000 korun! Pořiďte si levné kaprové pruty za „pár“ stovek

- Reklama -

Levné kaprové děličky jsou hit! Protože i když tyto levné kaprové dělené pruty stojí sotva „pár“ stovek, jejich kvalita je na drtivou většinu tuzemských revírů naprosto dostačující. I s levným prutem jste schopni nahodit daleko nebo zdolat velkého kapra. Ano, jasně, kvalita blanku nemusí být jako u prutů za x tisíc, ovšem znova – na drtivou většinu tuzemských revírů vám vystačí i tyto levné kaprové děličky. A to i třeba proto, že jsou k dostání v „univerzální“ délce a gramáži. Pojďme se na tyto pruty už konečně podívat zblízka…

 

Kaprová dělička Ron Thompson Refined Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejlevnějších kaprových děliček na rybářském trhu. Tyto pruty jsou k dostání v akci 1+1, a při rozpočítání jeden prut vyjde sotva na „pár“ stovek. Levněji to už moc nejde! I proto se tento prut stal doslova hitem českého a slovenského trhu. Ale není to jenom o ceně. To rozhodně ne!

Tyto pruty mají velmi povedenou akci, která rybářovi slibuje špičkové „chování“ jak při nahazování montáže, tak i při zdolávání ryby. Rybář v prutu cítí každý výpad! To je požitek! Blank je opravdu hodně povedený. Ke všemu, prut Ron Thompson Refined Carp je osázen SIC očky, které krásně vedou i hrubší nebo tužší navazovací materiál bez přebytečného tření, takže rybář nahodí opravdu daleko.

Na těchto prutech máme velmi rádi i to, že jsou k dostání hned v několika provedeních. Stačí si jen vybrat! Rybář může buďto sáhnout po dvoudílných děličkách o délce 3,66 metrů a gramáží 3 nebo 3,25lb. Anebo jsou pak k dostání i trojdílné děličky o délce 3,66 metrů a 3lb nebo 3,3 metrů a gramáži 3lb. Tak jaký prut si teda vyberete?

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Kaprová dělička MIVARDI Alcon

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

V tomto výčtu levných kaprových děliček nemůžou chybět oblíbené pruty od českého výrobce MIVARDI. Tyto kaprové děličky mají čeští a slovenští rybáři rovněž v oblibě hlavně díky nízké ceně. Ale také díky vlastnostem.

Jelikož se jedná o trojdílné kaprové děličky, tak jsou tyto pruty opravdu skladné. Transportní délka je pouhých 127 centimetrů, což výrazně usnadňuje přepravu k vodě. Tohle ale není jediná výhoda. Tou další jsou „univerzální míry“. Pruty MIVARDI Alcon mají délku 3,6 metrů a gramáž 3b. Jedná se tak skutečně o univerzální kaprovou udici, se kterou jste schopni nahodit daleko, ale také se s ní pohodlně vyváží.

Akce prutu je díky karbonovým vláknům v blanku opravdu hodně povedená. Znova: S prutem se parádně nahazuje, rovněž se s ním ale i nádherně zdolává. V udici jde cítit každý výpad ryby! Pokud hledáte levné trojdílné pruty na kapry, sáhněte po těchto! Zamilujete se do nich!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprová dělička DAIWA D Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejpopulárnějších kaprových děliček letošní sezóny! Proč? Protože tento prut je k dostání za zajímavé peníze. A hlavně! Je na něm „vyražený“ nápis DAIWA. To je záruka toho, že tento kaprový prut nabídne i za velmi rozumnou cenu TOP vlastnosti.

Kaprová dělička DAIWA D Carp má vynikající akci. Díky ní jste schopni s prutem nahodit i do velké dálky, ale také zaseknout rybu na velkou vzdálenost. Blank je nádherně citlivý, takže si s tímto prutem užijete zdolávání jakékoliv ryby. Každý výpad jde nádherně cítit, rybář si tak při lovu užije maximální požitek!

Prut je osázen prvotřídními SiC očky, které bez nejmenších obtíží vedou navazovací materiál při nahození. Žádné nadbytečné tření, které by zbytečně zkracovalo délku hodu! Další velkou předností je rukojeť z EVA materiálu, se kterou se velmi dobře pracuje i v tom případě, kdy má rybář mokré ruce. Paráda! A ještě něco! Tento prut má nadupané šroubení Fujitsu, na které se můžete kdykoliv spolehnout.

Tento prut je k dostání za velmi výhodnou cenu, přitom nabízí všechny prvotřídní vlastnosti tak, jak jsme u výrobků od společnosti DAIWA zvyklí. Pokud chcete zainvestovat vaše peníze rozumně, sáhněte po této udici! Je k dostání v délce 3,66 metrů a gramáži 3b – jde tedy o skvělý univerzál, který je vhodný na drtivou většinu našich revírů.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -