Domů Akční nabídka Válka o rybáře pokračuje! Česká firma představila extrémně levné masové boilies za...

Válka o rybáře pokračuje! Česká firma představila extrémně levné masové boilies za pár korun!

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO si získala pozornost mnoha rybářů díky svému levnému boilies na kapry. Doteď byly v nabídce 4 příchutě, které si rybáři velmi rychle oblíbili. Ale jak už to u rybářských firem bývá, tak ty se snaží přicházet stále s něčím novým. A ani česká firma KAPRPRO není výjimkou. Tato rybářská společnost uvedla na rybářský trh dva nové druhy masového boilies. A tyhle nástrahy se okamžitě staly hitem. Jak díky jejich složení, tak díky nízké ceně. Ta je zase nepřekonatelně nízko! Co firma KAPRPRO představila?

Masové boilies na kapry patří k velmi oblíbeným nástrahám a návnadám. A není se vůbec čemu divit! Právě masové boilies velice dobře napodobuje přirozenou potravu kaprů, protože obsahuje celou řadu živočišných složek. A právě na ně kapři spolehlivě reagují. Dlouhou dobu nebylo na rybářském trhu takové masové boilies, které by bylo skutečně levné. Až firma KAPRPRO přišla s kuličkami, které si může dovolit skutečně každý. A nyní tahle firma představila další dva nové druhy masového boilies, které u rybářů okamžitě zabodovaly. Pojďme se na toto boilies podívat blíže…

 

Boilies KAPRPRO ŠVESTKA&KRAB

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Musíme začít tou velmi nízkou cenou! Rybář si může koupit celou řadu balení – od 2 do 30 kilogramů. Pochopitelně, kilo boilies nejlevněji vychází ve velkoobjemovém, 30 kilovém balení. Když si onu částku vydělíte, tak vás 1 kilo boilies vyjde na pouhých 82 korun. Tohle je cena, za kterou podobné boilies v takové kvalitě prostě neseženete. Absolutní bomba! Jak je u firmy KAPRPRO zvykem, tak rybáři si mohou vybrat jak z 20, tak z 24 mm průměrů.

Jak je možné, že toto boilies je tak levné? Šidí snad něco výrobce? To ani náhodou! Nízká cena je dána tím, že firma KAPRPRO prodává tyto kuličky přímo z „mašiny“. Prostě, toto boilies neseženete nikde v rybářském obchodě. Takže výrobce nemusí cenu nastavovat o jednu důležitou položku – o marži pro prodejce, který z něčeho žít musí. Tím, že KAPRPRO si boilies prodává samo, může být cena kuliček takto nízko. A to je pro rybáře super!

Pojďme k vlastnostem boilies: Toto levné masové boilies, které má ale i sladkou příměs, je opravdu hodně zajímavé! Kuličky nabízí velmi atraktivní masovo-sladkou vůni, která okamžitě zaujme nejednoho rybáře (a kapra). Díky masovému základu boilies od české firmy KAPRPRO ve vodním prostředí vysílá koncentrovanou pachovou stopu, která má ale nasládlý „ocas“. Vskutku povedená kombinace! Zejména pak při lovu v teplejších měsících, kdy ryby sbírají i nasládlou potravu (ovocné plody, květy atd.) Super!

Velkou výhodou tohoto boilies je, že ve vodním prostředí vydrží opravdu dlouho – záleží na teplotě vody a hustotě obsádky (zejména bílé ryby), ale i v hodně teplé vodě tyto kuličky vydrží okolo 24 hodin. Takže rybář má jistotu, že na lovném místě bude mít dostatek atraktivního krmení. Přesto, toto boilies ve vodě velice dobře pracuje – vydává jak silnou pachovou stopu, tak po čase i drobnější částice při rozpadu.

Boilies KAPRPRO ŠVESTKA&KRAB má základ ve směsi, která obsahuje celou řadu atraktivních látek. Součástí jsou jak klasické objemové přísady, tak ale například právě i masové moučky. Když se člověk na kuličku boilies podívá zblízka, tak si všimne i nadrcených hrubších částí. Luxus! V tomto boilies jsou tak samé dobré věci, které kaprům prostě chutnají.

Další dobrou vlastností tohoto boilies je to, že se velice dobře opracovává, takže rybář jej naprosto jednoduše rozpůlí, okraje a nejrůzněji opracuje tak, aby bylo ve vodě ještě atraktivnější. Boilies také velmi dobře nasává tekuté atraktory, které se používají pro ještě větší zatraktivnění (např. CSL). Takže stačí kuličky jen pěkně zalít, nechat odležet a díky tomuto zatraktivnění budou vydávat ještě silnější vůni delší dobu. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies KAPRPRO MONSTER CRAB

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Další nová varianta levného boilies KAPRPRO. Kuličky MONSTER CRAB vycházejí ještě levněji, než výše představené boilies. I tyto kuličky si rybáři můžou pořizovat v nejrůznějších baleních od 2 do 30 kilogramů. A zase: To největší balení vychází v přepočtu na 1 kilo nejlevněji. Pokud si rybář toto velkoobjemové balení vybere, pak ho 1 kilogram boilies vyjde na pouhých 75 korun. Směšná cena!

Boilies MONSTER CRAB nabízí podobné vlastnosti jako kuličky představené výše. Toto boilies je ještě více narváno zajímavými masovými složkami, které ve vodním prostředí vytváří zajímavou pachovou stopu. Díky tomu kuličky MONSTER CRAB ve vodním prostředí vydávají zajímavou vůni, na kterou kapři velice dobře reagují. Pokud chcete vůni kuliček posílit, pak použijte levné CSL, které je na webu KAPRPRO dostupné za 118 korun za 1 litr.

Boilies KAPRPRO MONSTER CRAB je velmi vhodné třeba na jaře, kdy se kapři potřebují naplnit po chudých, chladných měsících. A kdy se připravují na tření. Právě v tuhle dobu kapři hledají nutričně bohatou potravu, která jim dodá tolik potřebnou energii a živiny. A právě masové boilies tuhle přirozenou potravu kaprů velice úspěšně napodobuje. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Je to super že konečně česká firma se taky zajímá o naše české rybáře, jenže nato že to jde do prodeje bez obchodníků je to ještě dost vysoká cena, stačí se podívat na Decathlon koule a ty vychází kilo na 60kč a pozor kapři je mají rádi, to je pro rybáře hodně důležitý faktor, Petrů zdar.

    • To: Pavel Vašina
      Na rozdíl od Caperlanu v tomto boilies nejspíše nebude přítomna arabská guma na místo vajec jako pojivo, čímž se dostává výše jak cena tak bílkovinový a tukový profil a především stravitelnost. Je dobré si uvědomit že boilies nemá za účel rybu pouze chytat ale především jí přimět k opakovanému navštěvování lovného místa. Zkuste si někdy vyrazit na týden s boilies od Caperlanu na menší, hůře zarybněný revír a rozjet kampaň, velmi záhy poznáte jak dokáže boilies od Caperlanu z Decathlonu ryby zasytit a jak ubyde záběrů.

  2. Je mi úplně jedno jestli je zasytí nebo ne já chodím ryby chytat ne jim nacpavat břicha k prasknutí, caperlan ukázal že jde vyrábět koule za pár korun. Je smutné že některé zahraniční firmy prodávají koule za podstatně nižší cenu než domácí, tady bude asi něco špatně zřejmě nenažranost českých firem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -