DomůAkční nabídkaVánoční šílenství! Brutální výprodej nadupaných bivaků pro rybáře! Ušetřete tisíce korun

Vánoční šílenství! Brutální výprodej nadupaných bivaků pro rybáře! Ušetřete tisíce korun

- Reklama -

Na rybářském e-shopu LK Baits probíhá brutální slevová akce na VŠECHNY produkty, které jsou na tomto rybářském obchodě k dispozici! Rybáři si nyní mohou obstarat nejrůznější rybářské vybavení s obrovskou slevou! A tato slevová akce se týká například i populárního campingu od oblíbených rybářských značek. Nyní si tento rybářský camping můžete obstarat se super výhodnou slevou. Ale bacha! Slevová akce platí jen do vyprodání zásob, pak už nebudou za tyto fantastické ceny již k dispozici. Takže rozhodně neotálejte…

Slevy na VŠECHNO a od VŠECH značek! Ano, slyšíte správně! Obrovská sleva se netýká pouze rybářského campingu, ale veškerých produktů, které jsou na rybářském e-shopu LK Baits! Takže pokud hledáte nový prut, naviják, bižuterii, nástrahy, anebo třeba rybářské oblečení od nejrůznějších značek, tak to všechno nyní seženete na tomto rybářském e-shopu výrazně levněji! Ale bacha! Platí jen do vyprodání zásob! Rybář tak může při koupi několika zlevněných produktů ušetřit tisíce korun…

 

Bivak MIVARDI Dynasty XL

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejvíce populárních bivaků na česko-slovenském trhu nyní za super akční cenu! Rybáři tento rybářský bivak milují například díky jeho rozměrům. Ty jsou 325 x 295 x 170 centimetrů, což je dostatečný prostor pro 2 až 3 rybáře. Pod střechu tohoto bivaku se vleze fakt hodně! Minimálně 2 rybářská lehátka a další hromada rybářské batožiny, kterou chce mít rybář po ruce. Tohle je fakt super!

Obrovskou předností tohoto bivaku je i jeho odolnost! Plášť je například tvořen materiály, které mají voděodolnost 10 000 mm vodního sloupce, takže rybáře nezaskočí žádný déšť v přírodě. Navíc! Konstrukce bivaku se skládá z 19 mm trubek, se kterými nic neudělá ani ten nejsilnější vítr u vody. Tohle je prostě paráda! Ještě ohledně té konstrukce: Velmi příjemným prvkem jsou prostorná okna, která zaručují skvělou cirkulaci vzduchu uvnitř bivaku – takže v něm nebude například nepříjemné vlhko.

VIDEO: Jak vypadá bivak MIVARDI Dynasty XL u vody? Mrkněte na video!

Nyní je i na tento populární bivak od české firmy MIVARDI velmi výrazná sleva! Pokud si tedy nyní kladete otázku, jaký bivak na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento. Je fakt perfektní! A nyní se super slevou, která platí do vyprodání zásob!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Křeslo pro rybáře ACTIVE LINE

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Super levné křeslo pro rybáře, je díky právě probíhající slevové akci jedno z nejlevnějších na rybářském trhu. A přitom nabízí perfektní vlastnosti! Musíme začít prostorem pro sezení: Rozměry sedáku jsou 55 x 46 centimetrů, takže posezení bude maximálně pohodlné i pro ty rybáře, kteří mají širší boky. Naprosto luxusní je pak vysoké opěradlo, které má rozměry 55 x 70 čísel, takže rybář se může pohodlné opřít. Tohle je fakt zásadní pro příjemné posezení u vody…

Další velmi důležitou vlastností tohoto levného křesla pro rybáře je vysoká nosnost! Tento typ křesla pro rybáře ACTIVE LINE má nosnost 160 kilo, takže fakt hodně vydrží. Samozřejmostí je, že toto levné rybářské křeslo nabízí možnost nastavení polohy zádové opěrky. Stačí jen nadzdvihnout opěrky na ruce, a pak si rybář může nastavit tu nejpohodlnější pozici. Je to super jednoduché a rychlé!

Toto rybářské křeslo je dostupné za super nízké peníze, přitom je ale fakt kvalitní a praktické. Na křesle se pohodlně sedí, je lehké, a rybář si může v mžiku nastavit takový posed, jaký mu bude nejvíce vyhovovat. Ale nezapomínejte na to, že v regálech jsou poslední kusy!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -