DomůAkční nabídkaVIDEO: Adrenalinový lov! Chytání gigantických štik na umělé krysy nebo kachničky!

VIDEO: Adrenalinový lov! Chytání gigantických štik na umělé krysy nebo kachničky!

- Reklama -

Lov velkých štik sám o sobě patří k nejvíce adrenalinovým zážitkům v rybářském životě. Štika je vrcholový predátor, který svou silou a rychlostí zmasakruje jakoukoliv kořist. Není proto divu, že lov těchto ryb patří k tak vyhledávaným záležitostem. Chytit trofejní štiku je extrémně vzrušující zážitek, který v paměti zůstane po celý život. A co teprve, když velkou štiku chytíte na hladinovou nástrahu? Pak je ten elektrizující pocit ještě intenzivnější!

stikaAno, lov na hladinové nástrahy se řadí k tomu nejlepšímu ve světě přívlače. Proč? Rybář krásně vidí, kudy vede svou nástrahu. Ta se jen líně „povaluje“ na hladině, když v tom to přijde! Brutální záběr! Kolikrát jde na hladině vidět obrovská vlna, kterou před sebou „valí“ pronásledující dravec. Tohle je zážitek k nezaplacení! Hladinové nástrahy jsou v tomhle prostě TOP!

nastraha-kachna-stikaJakou hladinovou nástrahu při lovu štik ale použít? Mnoho rybářů sází na klasické poppery, tedy hladinové woblery, které kopírují raněnou rybičku. Ovšem! Firma Savage Gear přišla s revolučními nástrahami, do kterých se kapitální štiky okamžitě zamilovaly! O co jde? O umělou krysu nebo kachničku. Říkáte si, že tohle je už přehnané? Ani náhodou! Je to geniální!

stikaProč jsou tyhle nástrahy tak geniální? Tak předně, firma Savage Gear nabízí přirozenou potravu kapitálních štik v umělém provedení. Že malé kachničky a krysy jsou přirozenou potravou štik? Ano, ti největší predátoři nemají nejmenší problém „sundat“ mládě kachny nebo dospělou krysu. Oba zmínění živočichové se od pradávna pohybují v teritoriích gigantických štik, pro které jsou velikostně ideální potravou. Proto tyto napodobeniny tak perfektně fungují!

Pojďme ale k provedení. Obě nástrahy jsou kombinací tvrdých a měkkých součástí. A to je to, proč mají tyto umělé nástrahy od Savage Gear tak brilantní chod. Například na umělé kryse nalezneme měkké pacičky či ocásek. Proč? Protože právě tyto části dávají celé nástraze mnohem přirozenější chod. Ocásek se krásně vlní, přičemž pacičky kmitají, jakoby ve vodě opravdu plavala živá krysa. Tomuhle nemůže žádná štika odolat! Perfektní!

potkan-savage-gearSavage Gear 3D Krysa: Geniální nástraha, která je dodávána v několika barevných a velikostních provedeních. Rybáři si mohou vybrat umělou krysu ve velikosti 20 centimetrů (31 gramů) a 30 centimetrů (86 gramů). Pokud si chcete zachytat štiky ve velikosti od 65 do 90 čísel, pak je vhodnější menší provedení umělé krysy. Ta větší je pak naprosto geniální pro lov kapitálních štik přes metr délky. Co se týče barvy – jednoznačně doporučujeme krysu v bílém zbarvení. Ta je naprosto fantastická!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

kachnicka-savage-gearSavage Gear 3D Kachna: Další výborná nástraha od společnosti Savage Gear. O těchto umělých kachničkách jste asi už slyšeli. Jejich provedení je fantastické! Kachničky jsou například vybaveny gumovými nožičkami, které při vedení nástrahy rotují. Tím tak vyvíjí velmi intenzivní tlakové vlny, které mnohem lépe štika zaregistruje. I tato nástraha se vyrábí ve dvou provedeních 10 centimetrů (28 gramů) a 15 centimetrů (70 gramů). Umělé kachničky Savage Gear jsou k dostání hned v několika barevných variacích. My jednoznačně doporučujeme žluté zbarvení. To je perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Savage Gear na e-shopu PARYS.cz

logo-parysE-shop PARYS.cz připravil pro milovníky přívlače kompletní nabídku špičkových produktů od firmy Savage Gear. Pokud tedy hledáte kvalitní nástrahy na štiky, candáty, okouny, sumce, boleny a další dravé ryby, pak by rozhodně neměl tento sortiment uniknout vaší pozornosti. PARYS.cz je tím nejlepším partnerem pro lov kapitálních ryb (nejen) na přívlač!

Ilustrační foto: Savage Gear a PARYS.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -