DomůAkční nabídkaVIDEO: Krátkodobý lov kaprů. Jak na to?

VIDEO: Krátkodobý lov kaprů. Jak na to?

- Reklama -

Doba je neúprosná. A času je čím dál méně. To u mnohých rybářů vede k tomu, že nemají moc času na rybaření. Ale! Není zapotřebí ihned házet flintu do žita. Krásné chvíle u vody můžete zažít i při krátkodobých výpravách za kapry. Stačí jenom najít dobrou vodu a zvolit takovou nástrahu, která bude fungovat. To, že krásné kapry můžete chytat i při krátkodobých výpravách, vám ukáže i toto povedené video od firmy Mainline Baits.

Mainline Baits. Jeden z nejvýznamnějších světových producentů nástrah a návnad na kapry. Jejich výrobky patří k těm nejlepším na rybářském trhu. Proto se není čemu divit, že tuto firmu zná snad každý kaprař. Mainline Baits produkuje nadupané nástrahy a návnady, které prostě fungují. Pokud tedy hledáte vhodné boilies například na krátkodobý rybolov, firma Mainline Baits má co nabídnout…

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Co nás zaujalo?

boilies_mainline_dissolvasBoilies Mainline Dissolvas: Tohle boilies je přesným prototypem nástrahy, která je určena pro úspěšný krátkodobý lov kaprů. Boilies Mainline Dissolvas je sestaveno z takové směsi, která okamžitě reaguje po dopadu do vody. Tato nástraha po vhození do vody ihned začne vypouštět atraktivní látky, které přimějí k záběru i pasivní ryby. Doba rozpustnosti nástrahy trvá přibližně 4 hodiny, pak se kulička zcela rozpadne. Toto boilies je opravdu perfektní!

Boilies Mainline Dissolvas se dodává v 250 ml baleních. Průměr tohoto boilies je 18 mm. Cena této nástrahy od firmy Mainline se pohybuje okolo 300 až 350 korun.

pop_up_boilies_mainlinePlovoucí boilies Mainline Hi-Visual Mini Pop-Ups: Hledáte účinnou nástrahu na rychlé chytání? Zkuste tohle boilies! Toto plovoucí mini boilies od Mainline je vskutku perfektní. Proč? Tato nástraha má velice výrazné zbarvení, takže na dně jde vidět i za nepříznivých viditelnostních podmínek. Navíc, plovoucí mini boilies Mainline Hi-Visual je nasáknuté vysokým množstvím lákavé esence, což účinek této nástrahy ještě více posiluje. A v neposlední řadě – tento typ nástrah je vyráběn v opravdu „dráždivě ostrých“ příchutích, kterým žádný kapr prostě neodolá.

Účinnost tohoto mini boilies při krátkodobých vycházkách posiluje i jeho titěrný průměr – plovoucí boilies Mainline Hi-Visual je vyráběno v průměru 10 mm. Cena jednoho balení se pohybuje okolo 300 korun.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Mainline a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -