DomůAkční nabídkaVIDEO: Lov kapitálních kaprů na Labi. Jak to dělají čeští profíci?

VIDEO: Lov kapitálních kaprů na Labi. Jak to dělají čeští profíci?

- Reklama -

Řeka Labe patří k nejlepším kaprařským revírům na našem území. V minulých sezónách bylo na tomto krásném toku uloveno spousty překrásných kaprů, jejichž váhy atakovaly pohádkové hranice. Ty ryby na Labi prostě jsou! Ale jak na ně vyzrát? To vám ukážou ve videu od firmy LK Baits dva naši zkušení kapraři – Lukáš Krása a Petr Pítrs Novotný.  

Firma LK Baits patří k stálícím našeho rybářského trhu. Tato společnost si za dlouhá léta plných úspěchů vydobyla pevné renomé. Nástrahy z dílny této firmy jednoduše fungují. Ostatně, to vám na videu ukáže i známá dvojice českých kaprařů. Lukáš Krása a Petr Pítrs Novotný se vydali na Labe, aby se pokusili dostat tamním velikánům „na kobylku“. Jak se jim to povedlo? No, podívejte se sami…

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Co nás u LK Baits zaujalo?  

boilies_LK_BaitsBoilies LK Baits FISH ACTIV: Začátek nové sezóny se blíží. A s tímto obdobím je spojeno i nevlídné počasí a studená voda. Takže ryby bývají velkou část dne opravdu pasivní. To vám ale nebude vadit v tu chvíli, kdy budete mít nastražené boilies LK Baits FISH ACTIV. Proč? Tyto kuličky jsou totiž vyrobeny ze směsi, která začne po dopadu do vody okamžitě reagovat. Tato nástraha ze sebe vypouští silný „mrak“ a neodolatelnou pachovou stopu. Tyto kuličky jsou vhodné právě i pro lov kaprů v ledově studené vodě. Proto toto boilies nenechávejte stranou!

Boilies LK Baits FISH ACTIV se vyrábí hned v několika příchutích. Kuličky jsou k dostání v 20 mm průměrech a v 250 ml nebo kilogramových baleních.

peletky_LK_BaitsLK Baits Dumbel peletky: Abychom tu neměli jenom kaprařinu, tak teď si představíme perfektní nástrahu především na feeder. Jde o tzv. „dumbel peletky“, které si získaly srdce mnoha příznivců jemné rybařiny. Ty peletky jsou měkké a napuštěné silnou esencí. Proto je tato nástraha skutečně perfektní pro jarní lov kaprovitých ryb – především kaprů, cejnů, línů nebo bílé ryby. K všestrannosti této nástrahy přispívá i titěrný průměr, který je pro lov na feeder vskutku geniální!

Tyto peletky od LK Baits jsou k dostání v několika příchutích. Balení obsahují 55 gramů těchto peletek. A cena se pohybuje okolo 90 korun.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -