DomůAkční nabídkaVIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

- Reklama -

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty rybáře, kteří nechtějí ztrácet čas zdlouhavým vázáním. Ty doby, kdy rybáři nevěřili hotovým návazcům, jsou už dávno pryč! A to především proto, že i na česko-slovenském trhu jsou hotové návazce na kapry od věhlasných anglických společností. A právě u nich má rybář téměř stoprocentní jistotu, že hotové návazce budou při lovu kaprů spolehlivě sloužit. A že vydrží i pořádný nápor od velké ryby. Dneska si takové hotové návazce na kapry ukážeme…

Rybářská firma ESP: Jedna z nejvíce věhlasných společností, která vznikla v „kolébce“ moderní kaprařiny. Ano! Společnost ESP pochází z Anglie a tato firma se specializuje na vývoj TOP rybářského vybavení. Česko-slovenští rybáři tuto firmu mají velmi v oblibě i díky prvotřídní bižuterii na kapry, která nabízí opravdu úžasnou kvalitu. A to se týká i hotových návazců na kapry!

 

Hotové návazce na kapry ESP Cryogen Chod Rig

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jeden z nejlepších návazců pro chytání opatrných a zkušených kaprů na plovoucí nástrahy. Hotový návazec Chod Rig je jako dělaný právě do těch lokalit, kde je velmi silný rybářský tlak, a kde ryby berou jen velmi opatrně. Proč zrovna tento návazec?

Když se na hotový návazec Chod Rig podíváte podrobněji, pak si jistě všimnete té polohy háčku. Háček je stočený tak, aby se při nasátí kaprem okamžitě zapíchl do spodního koutku kaprovy tlamy. A hlavně! Jelikož na těchto hotových návazcích jsou špičkové háčky Cryogen Stiff Rigger, tak stačí, aby kapr jen „líznul“ špičku háčku. A hned se chytí! Tenhle háček fakt neskutečně „lepí“.

VIDEO: Jak vypadá hotový návazec na kapry ESP Cryogen Chod Rig? Mrkněte na video!

Dalším obrovským plusem je to, jak je návazec Chod Rig vymyšlen. Návazec je připevněn k otáčejícímu se obratlíku, takže plovoucí nástraha velmi přirozeně reaguje na podvodní proudy. Ano! Když kapr začne vířit vodou na lovném místě, tak kulička bude přirozeně reagovat na tyto proudy. Takže ani zkušený a hodně opatrný kapr nerozpozná zradu. Bomba!

Na těchto hotových návazcích velmi oceňujeme i použitou bižuterii. Například zavrtávací hroty, které dovolují velmi rychlé nastražení plovoucí nástrahy. Vše jednoduše a rychle, protože nástrahu prostě stačí jen zavrtat, a ta bude následně krásně držet za každých podmínek. Super!

Hotové návazce ESP Cryogen Chod Rig jsou k dostání hned v několika provedeních. Rybáři si tyto návazce mohou obstarat s háčky o velikost 5, 6 nebo 8. Stačí si jen vybrat vhodnou velikost do daných podmínek, ve kterých chce rybář chytat.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Hotové návazce ESP

Hledáte jiný typ návazce na kapry? Pak se podívejte na bohatou nabídku hotových návazců od anglické firmy ESP! Nezapomínejte na to, že tato firma používá na hotové návazce jen tu nejlepší bižuterii nebo navazovací materiály. Takže rybář má naprostou jistotu, že právě tyhle návazce vydrží lov těch největších kaprů v těch nejtěžších podmínkách. Mrkněte na bohatou nabídku hotových návazců od věhlasné společnost ESP z Anglie!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Hotové návazce na kapry ESP za nejnižší ceny! Jaký si vyberete?

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -