DomůSoutěžeRybář z Olomouce měl pořádně štěstí! Domů mu přišla hromada nástrah za...

Rybář z Olomouce měl pořádně štěstí! Domů mu přišla hromada nástrah za 15 000

- Reklama -

Tak takhle nějak to dopadá, když se rybář trochu snaží a zapojí se do soutěže od firmy KAPRPRO! Nedávno totiž skončila další soutěž, kterou pořádala tato rodinná firma z Česka, a na jejím konci měl jeden rybář pořádnou radost! Konkrétně rybář Tomáš z Olomouce. Ten totiž odpověděl na jednu jednoduchou otázku, a pak se na něj usmálo štěstí. Výsledek? Pořádná hromada nástrah za 15 000 korun!

„Po pátečním vyhlášení dorazila dnes výhra k výherci! Pan Tomáš z Olomouce nám napsal, že s bratrem a otcem mají letos vystaráno, i když je toho „jen za 15 tisíc“. Za KAPRPRO ještě jednou gratulujeme! Na našem webu se již nyní dozvíte o nové soutěži,“ stojí na facebooku rodinné firmy KAPRPRO.

Ano! Těm pozorným určitě neunikla ta informace, že tohle rozhodně nebyla poslední možnost vyhrát obrovskou kopu nástrah od KAPRPRO. „Mediální partner rádio Beat začne s propagací sice až 10. 5. 2021, ale soutěžit můžete už nyní!“ láká rybáře firma KAPRPRO. Jak se soutěže zúčastnit? Úplně jednoduše!

„Hrajeme o zboží v hodnotě 15 000 korun (stačí správná odpověď na otázku, bez objednávky). Máte ovšem i možnost vyhrát zboží v hodnotě až 30 000 korun. A to v případě, že máte na našem e-shopu od 12:00 hodin 26. 2. 2021 do 14. 5. 2021 do 12:00 hodin platnou objednávku (její hodnota není omezena), a odpovíte správně na soutěžní otázku,“ vysvětluje KAPRPRO. Otázka je opravdu jednoduchá, a pokud na ni rybář správně odpoví, pak může vyhrát pořádnou nálož nástrah…

SOUTĚŽ: Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte nástrahy až za 30 000 korun!

Soutěž probíhá ve spolupráci rádiem Beat

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -