Domů Akční nabídka VIDEO: Úspěšný lov štik na přívlač! Jak chytit "zubatou metrovku“? Máme zaručené...

VIDEO: Úspěšný lov štik na přívlač! Jak chytit „zubatou metrovku“? Máme zaručené tipy!

- Reklama -

Ulovit alespoň jednou za život skutečně kapitální štiku je snem asi každého rybáře. Tihle dravci jsou prostě nádherní! Kapitální štiky se vyznačují nejen obrovskou silou a agresivitou, ale i velkou chytrostí. Dostat velkou štiku na háček není jen tak. A při lovu na přívlač to platí snad dvojnásob! Chytit zkušenou a trofejní štiku na umělou nástrahu chce prostě kumšt. Ale my vám teď poradíme, jak na to. Stačí nastražit nástrahu, kterou velká štika nepřehlédne…

Na začátek: Velké štiky (vlastně i ty malé) jsou silně teritoriální dravci. To znamená, že tito predátoři si velice agresivně brání vlastní území. Štiky loví ve svých teritoriích nejčastěji tak, že číhají kdesi u překážky, a když se přiblíží nebohá kořist, tak predátor „vystartuje“. Velké štiky se nebojí spořádat velké ryby. Metrová štika „slupne“ tzv. násaďáka jako nic. Proto je dobré nenechávat doma i větší umělé nástrahy. Ty rozhodně nejsou přehnané!

Jednu věc velká štika na jejím území skutečně nesnese. O co jde? O potravní konkurenci! Jak už jsme řekli, tak štiky jsou silně teritoriální dravci, kteří si své území střeží. A v momentě, kdy se na něm objeví potravní konkurence (menší, ale i stejně velká štika), tak dochází k souboji o lukrativní místa. Co z toho vyplývá? Chytejte na malé štiky (ale i jiné dravce)! Na umělé, samozřejmě…

 

Gumový okoun Savage Gear 4D Line Thru Perch

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Okouni jsou odvěcí nepřátelé štik. Jednak jsou to potravní konkurenti, kteří „ujídají“ rybičky z početných hejn. A v dalším případě jsou právě okouni ti „barbarští nájezdníci“, kteří se buďto snaží zlikvidovat jikry štik, anebo přímo malinké štiky. Proto je mezi těmito druhy taková „nevraživost“. A i proto okouni patřili od nepaměti k tak oblíbeným nástražním rybičkám. Okoun prostě štiky svou přítomností „provokuje“. Tudíž je vhodné na tuto rybku chytat.

Firma Savage Gear přišla s naprosto unikátní kopií okouna. Jde o umělou nástrahu, která kopíruje i ty nejmenší detaily. Nástraha prostě budí dojem, že je živá. Fantastická práce vývojářů z firmy Savage Gear. A ti mysleli opravdu na všechno! Tak například: Umělí okouni jsou potaženi výtažkem z krevet a soli, což je kombinace pachů, která ještě více vzbuzuje dojem, že tato nástraha je živá.

Unikátní jsou i materiály, ze kterých je tato nástraha zhotovena. Okoun má díky tomu naprosto realistický pohyb, který vypadá neuvěřitelně věrně. Pokud k tomu připočteme fantastický vzhled a zajímavý pach nástrahy, pak tady máme hotovou „bombu“ na velké štiky.

S nástrahou doporučujeme lovit v blízkosti štičích překážek. S umělým okounem se velice dobře chytá na rozlehlých mělčinách, kde se nachází obrovské množství rybiček. S touto nástrahou jste totiž schopni nahodit daleko, navíc s ní můžete nádherně pracovat ve vodním sloupci. Tento umělý okoun je brilantní i při chytání štik z lodi. Doporučujeme!

Umělý okoun Savage Gear 4D Line Thru Perch je na PARYS k dostání v několika barevných variantách…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Gumová štika Savage Gear 3D Line Thru Pike

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Revoluční nástraha na velké štiky! Tato umělá nástraha je věrnou kopií malé štiky, kterou výrobci oskenovali 3D skenováním. Vznikla tak naprosto bombastická nástraha, která věrně kopíruje malou štiku, a to i v těch nejmenších detailech. Ani ta nejzkušenější štika nepozná rozdíl! Jde o nástrahu, se kterou budete slavit úspěch i u těch největších exemplářů.

Naprosto špičkové jsou pak již zmíněné detaily, kterými tato nástraha disponuje – například unikátní mikro pohyby břišní a prsní ploutve. Díky tomu tato nástraha vydává zcela přirozené vibrace, takže ani tady zkušený dravec nepozná zradu. Kromě geniálního vzhledu je tato nástraha vybavena i unikátním systémem vodících trubiček uvnitř jejího těla. Díky tomu si tak rybář může připevnit háček buďto na hřbet nebo na břicho.

Jak tuhle nástrahu tahat ve vodě? Nejlepším způsobem je dlouze potáhnout špičkou prutu. Díky tomuto pohybu umělá štika ve vodním prostředí zrychlí. Následně udělejte pauzu. Umělá štika se zastaví a trochu klesne. A v tento moment přijde záběr! Toto vedení umělé štiky patří k těm nejosvědčenějším a zaručeně funguje! Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Geniální nástrahy Savage Gear nejlevněji na PARYS.cz!

Prohlédněte si rozsáhlou nabídku nástrah, ale i dalšího rybářského vybavení od firmy Savage Gear. Na výběr je z ohromného množství umělých nástrah – ať už z woblerů nebo třeba z „gum“. K dostání jsou ale například i luxusní pruty, podběráky a další sortiment. Zvolte si pro lov kapitálních štik tu nejlepší kvalitu. Neprohloupíte!

Produkty od firmy Savage Gear si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -