DomůAkční nabídkaVIDEO: Úspěšný lov sumců plný adrenalinu! Jak chytat sumce na vábničku?

VIDEO: Úspěšný lov sumců plný adrenalinu! Jak chytat sumce na vábničku?

- Reklama -

Roman Matula z českého týmu Hell Cat patří k předním sumcařům na naší sumcařské scéně. Tento rybář má na kontě celou řadu vousatých obrů, které by si chtěl potěžkat nejeden rybář. Roman Matula v poslední době natáčí luxusní instruktážní videa, ze kterých každý rybář načerpá obrovskou spoustu užitečných informací. A my si ta videa ukážeme! Začneme instruktážním videem o lovu sumců na vábničku. Jak chytat sumce na vábničku? Jaké vybavení pro lovu sumců na vábničku vybrat? Jak takový lov sumců na vábničku vlastně vypadá? Mrkněte na toto video!

Lov sumců na vábničku patří k nejvíce adrenalinovým disciplínám ve světě sumcařiny. Jen si to představte: Sedíte na lodi a boucháte kouzelným dřívkem o klidnou hladinu. Rázem na obrazovce echolotu spatříte pohyb! Sumec! Oči přišpendlíte na obrazovku a sledujete, zdali se stín hýbe. A pak to přijde! Špička prutu se začne pohybovat. Bum! Záběr! Zásek! Prut se ohne jako namožená záda. Je tam krásná ryba! Tohohle pocitu se prostě nejde nabažit. Lov sumců na vábničku je obrovskou vášní, do které se ihned zamilujete.

Je třeba si přiznat jednu věc – ostatně, o tom mluví i Roman Matula ve videu níže – lov sumců na vábničku je o tréninku. O velkém odříkání a drilu. Je třeba strávit na vodě hodně času, než do ruky dostanete ten správný cit, než zjistíte, jak sumci (ne)reagují na vábničku. Tak to prostě je. A pokud někdo tvrdí, že vás naučí s vábničkou za několik hodin, půjde pravděpodobně o šarlatána. Je třeba to dostat do ruky.

 

Co budeme potřebovat?

Vábničky na sumce Hell Cat

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vábničky na sumce Hell Cat patří k prvotřídním modelům na sumcařském trhu. Na jejich vývoj a výrobu dohlíží právě Roman Matula, který je s firmou Hell Cat neodmyslitelně spjatý. Tyto vábničky na sumce jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou lehké, přitom velmi odolné. S vábničkami se velice dobře pracuje za každých podmínek u vody.

Tyto vábničky na sumce Hell Cat jsou k dostání v několika provedeních. Můžete si vybrat model s velkou nebo malou hlavou, a pak jsou ještě na výběr tyto vábničky v provedení s plochou nebo půlkulatou hlavou. Tvary hlav vábniček jsou důležité, protože právě ty určují, jakou bude mít vábnička zvuk (viz video níže). Když si jednotlivé zvuky na videu poslechnete, pak zjistíte, že jednotlivé tvary vábniček mají rozdílné zvuky. A o to jde!

Jakou vybrat? Tohle je složité říci, protože každá vábnička může více fungovat v jiný den. Někdy funguje méně razantní zvuk vábničky (slabší zvuk, méně puknutí), jindy je ale třeba nutné použít vábničku s hlubším tónem a bouchat o hladinu usilovněji. Tak to prostě je! Proto je vhodné mít po ruce více modelů vábniček na sumce. Přesto existuje jedno jednoduché pravidlo – vábničky s větší plochou používejte ve větších hloubkách. Větší plocha hlavy vábničky dokáže vytvořit hlasitější zvuk, který dolehne i do hodně velké hloubky pod lodí.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Hell Cat: Sumcové pruty, šňůry, háčky a bižuterie nejlevněji na PARYS.cz

Připravte se na sezónu sumců! Vyberte si kvalitní pruty, šňůry, háčky, bižuterii a mnoho dalšího na sumce od české firmy Hell Cat. U těchto produktů máte zaručeno, že prochází důslednou kontrolou ze strany zkušených sumcařů. Do rukou se vám tak nedostane žádný zmetek, kvůli kterému můžete přijít o životní rybu. A pokud potřebujete poradit, nebojte se kontaktovat kluky z Hell Cat týmu. Poradí vám!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kompletní nabídku vybavení na sumce Hell Cat naleznete ZDE

 

Praktická ukázka: Lov sumců na vábničku  

Zkušený sumcař Roman Matula vám nyní ukáže, jak chytat sumce na vábničku. Nyní můžete načerpat celou řadu důležitých informací, které vám do začátků pomohou. Zkušený sumcař vám řekne, jak správně vábit, jaké vybavení použít, a prozradí další zajímavé tipy a triky. Tak nastražte uši a pozorně poslouchejte! Věříme, že vám toto video pomůže k úspěchům u vody v podobě vousatých obrů…

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -