Domů Novinky Do LK Baits někdo posílá kontroly na udání! Objednávky jsou ale rekordní,...

Do LK Baits někdo posílá kontroly na udání! Objednávky jsou ale rekordní, firma nestíhá vyrábět

- Reklama -

Firma LK Baits je častým předmětem letošních kaprařských diskuzí. Vše odstartovalo nové boilies Peperin, které obsahuje holubí trus. Jenže! Tyto kuličky se právě kvůli holubímu trusu některým rybářům nelíbily. A zdá se, že právě kvůli této nástraze chodí do LK Baits kontroly. Přesto, firma i tak hlásí rekordní počty objednávek. Zájem je tak obrovský, že některé položky nestíhají pracovníci LK Baits naskladňovat. Jde například právě o kuličky s holubím trusem LK Baits Peperin…

„Rádi bychom vám chtěli poděkovat za vaše nákupy, a také obrovské množství úlovků a zpráv, které nám zasíláte. Produkce LK Baits vyrábí na plné obrátky, ale protože jsme v Čechách – a tady se úspěch neodpouští – zabýváme se neustále kontrolními orgány, které na nás opakovaně někdo posílá, musíme vám oznámit, že některé produkty (které díky vašemu zájmu nejsme schopni držet v dostatečném množství) můžou znovu „vypadnout“ ze skladu, jako se to stalo minulý týden u Peperinu a Spice Shrimp a doba odeslání se může trochu prodloužit.“

„Ještě u nás popravdě nebyl osobně pan Babiš nebo vedení z Bruselu, ale to také zvládneme, protože my se za nic nestydíme. Vyrábíme kvalitně, vyrábíme v Česku, vyrábíme pro vás. Všem děkujeme za pochopení, kdybyste zaznamenali jemné zdržení,“ píše se na oficiálním Facebooku firmy LK Baits.

 

Kontroly kvůli boilies s holubím trusem?

Firma LK Baits čelila na začátku sezóny řadě dotazů ohledně nového boilies LK Baits Peperin, které obsahuje holubí trus. To se nelíbilo některým rybářům, kteří poukazovali na to, že právě holubí trus je „nosičem“ řady nebezpečných onemocnění. Je ale nutné dodat, že holubí trus se v rybářském světě používá řadu let – především pak v plavané při přípravě krmení na plotice.

Zdá se ale, že mnoha rybářům tento fakt nevadí, a prostě boilies kupují. Však taky, sama firma LK Baits říká, že zájem o tyto kuličky je enormní a firma je jednoduše nestačí vyrábět. LK Baits také na začátku června informovalo o tom, že v květnu měla tato firma historicky největší objem vyrobených nástrah a návnad.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -