DomůAkční nabídkaVIDEO: Zaujalo nás! Gigantický bivak pro více rybářů za zajímavou cenu!

VIDEO: Zaujalo nás! Gigantický bivak pro více rybářů za zajímavou cenu!

- Reklama -

Rybářský bivak patří k velice důležitým součástem rybářské výbavy! Pokud u vody nemáte dostatečně stabilní a prostorný bivak, pak se pobyt u vody může změnit v hotové peklo! Z našeho pohledu je jedním z nejdůležitějších faktorů prostor. Díky obrovskému prostoru se výrazně zvyšuje pohodlí pobytu u vody, protože všechno máme pod jednou střechou. Na rybářském trhu je například zajímavý bivak od slovenské firmy Delphin, který nabízí neuvěřitelné množství místa. A také další důležité vlastnosti…

 

Rybářský bivak Delphin B-3 Clima Control

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Hodně zajímavý bivak pro rybáře od firmy Delphin, který nabízí obrovské množství výrazných předností. Musíme začít zmíněným prostorem: Bivak má rozměry 310 x 300 x 175! Takže nabízí neuvěřitelné množství místa! Pod střechu bivaku se s naprostým přehledem vejdou dvě lehátka spolu s další rybářskou batožinou. Vše je tak pod jednou střechou! Super!

Z našeho pohledu je absolutně zásadní, že takto velký bivak má populární garážovou konstrukci. Ta se skládá ze tří pevných žeber, které vyztužují další vzpěrné tyče. Díky tomu má i takto velký bivak naprosto luxusní stabilitu. A to i v hodně silných povětrnostních podmínkách. Bomba! A navíc, tato konstrukce slibuje okamžité postavení a sbalení bivaku u vody. Vše je maximálně jednoduché a velice rychlé. To se cení!

Asi nejrevolučnější věcí, kterou bivak Delphin B-3 Clima Control nabízí, je unikátní systém CLIMA CONTROL. Co tohle označení znamená? To znamená, že v bivaku od firmy Delphin najdeme dva větráky (nad vstupními dveřmi a nad zadním oknem), které zajišťují cirkulaci vzduchu. Díky tomu se tak z bivaku odvádí i přebytečná vlhkost a „zatuchlost“, takže pobyt pod střechou je maximálně komfortní. A to i v náročných měsících typu března, listopadu nebo prosince. Bomba!

K dalším zásadním výhodám tohoto bivaku patří plášť bivaku. Ten má odolnost 10 000 mm vodního sloupce, takže povrch bivaku odolá i pořádnému lijáku u vody. Navíc, plášť má i podlepené švy, což eliminuje riziko prosáknutí. Tohle je prostě zásadní výhoda! Díky odolnému plášti a bytelné konstrukci můžete být u vody naprosto v klidu i v náročných měsících – třeba v březnu, anebo v listopadu a prosinci.

Z našeho pohledu je tohle opravdu hodně povedený bivak od firmy Delphin! Bivak nabízí obrovský prostor, luxusní plášť, bytelnou konstrukci, chytré řešení cirkulace vzduchu a mnoho dalších výhod. Rybář se tak bude i za velmi, ale opravdu velmi, nepříznivého počasí cítit v naprostém pohodlí a bezpečí. Tohle je bivak do těžkých podmínek! Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, pak se podívejte na tento bivak od slovenské firmy Delphin…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Bivaky Delphin: Obrovský prostor a vysoká kvalita za rozumné peníze!

Bivaky pro rybáře od firmy Delphin jsou známé svým velkým prostorem, bytelnou konstrukcí, kvalitním pláštěm a dalšími přednostmi. Přitom tyto kvalitní bivaky jsou dostupné za rozumné peníze. I proto jsou bivaky pro rybáře Delphin mezi česko-slovenskými rybáři tolik populární. Jako například veleoblíbený bivak Delphin Yurta, který si díky luxusnímu zpracování a obrovskému prostoru oblíbila řada rybářů. Budete patřit mezi ně?

Na rybářské bivaky Delphin za nejnižší ceny se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -