Domů Novinky Životní úlovek? Česká rybářka ulovila monstrózního potočáka! Měřil 95 čísel!

Životní úlovek? Česká rybářka ulovila monstrózního potočáka! Měřil 95 čísel!

- Reklama -

Možná to někteří rybáři nevědí, ale v muškařském světě má Česká republika jednu světovou rybářskou hvězdu. Je jí Kateřina Švagrová, která jezdí po světě s muškařským prutem, a chytá nádherné ryby! Teď byla česká rybářka na Islandu, kde ulovili monstrózního potočáka! Ryba podle Kateřiny měřila 95 čísel a vážila okolo 12 – 13 kilo! Kateřině posíláme obrovskou gratulaci! Tohle je neuvěřitelná nádhera!

Když se člověk podívá na tu fotografii, projede mu mráz po zádech. To je „obluda“! Neuvěřitelně obrovský potočák vypadá prostě fantasticky! Všimněte si jeho obrovského těla, a hlavně neuvěřitelně mohutné hlavy. Tohle je skutečný KRÁL tamních vod! Nádherná ryba!

NEPŘEHLÉDNĚTE: To je SMRAD! Levné boilies KAPRPRO hnijící červ za pár korun!

Kateřina Švagrová ještě před tímto potočákem chytila jiného pstruha, který jí také svou velikostí vyrazil dech. Pak ale přišel tento obr, který byl ještě větší, a ke kterému napsala: „Neskutečný potočák z jezera Thingvellir. Teď už si vážně myslím, že nemůže být větší! Uvidíme… Nejzajímavějším na tom všem je, že během souboje jsem měla to štěstí pozorovat polární záři po celé obloze.“

Jak už jsme řekli, tak Kateřina ulovila před tím největším potočákem menší rybu. No, menší! Tenhle pstruh vážil neuvěřitelných 10 kilo! Tohle je pořádný macek! Na těch pstruzích nás prostě nepřestanou fascinovat jejich obrovské hlavy! Ty ryby vypadají fakt neuvěřitelně! Každopádně Kateřině posíláme upřímnou gratulaci! Nádherné ryby, Katko!!!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Obrovská gratulace. Jako muškař strašně závidím. Ale je mi jasné že to musela být dřina. Petru zdar a hodně štěstí nadále!

  2. Gratulace ja mam tady v Čechách potocaka 69cm a na vode svazove kde by ho nikdo nečekal nereknu přesné místo byla to řeka Sázava

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -