Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Cenový masakr! Nadupaný bivak pro rybáře za směšných 2500 korun! Poslední...

VÝPRODEJ: Cenový masakr! Nadupaný bivak pro rybáře za směšných 2500 korun! Poslední kusy!

- Reklama -

Je tady jedinečná šance na extrémně výhodný nákup! Na rybářském e-shopu HIKI.cz byl spuštěn výprodej bivaků! Jen nyní máte jedinečnou možnost sehnat kvalitní bivak doslova za pár korun. Levněji už to nejde! Využijte jedinečné příležitosti! Nezapomeňte, že se jedná o výprodej – počet kusů zlevněných bivaků je tak značně omezen a velice rychle se tenčí! Upozorňujeme, že HIKI.cz je rakouský e-shop, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnějších překladů…

 

Bivak Foxtail SUPERDOME

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tak tohle je ON! Geniální bivak, který je nyní dostupný za fantasticky nízkou cenu! Tento bivak rybářovi nabízí plno luxusních vlastností, které by u jiných výrobců vyšly o poznání dráž. Na tomto bivaku Foxtail SUPERDOME milujeme především velký prostor. Rozměry bivaku totiž jsou 316x260x138 centimetrů. To je prostoru! Do bivaku se tak naprosto v pohodě vejde lehátko s křesílkem a dalšími věcmi, které je nutné mít pod střechou. Paráda!

Plášť bivaku je vyroben z populárního materiálu 210-D, který se používá při výrobě nejrůznějšího rybářského vybavení pro pobyt v přírodě. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností i při extrémním počasí – ani déšť nebo vítr není žádným problémem. Velkou výhodou tohoto materiálu je i to, že je velice snadno omyvatelný. Paráda!

Bivak Foxtail SUPERDOME má „základ“ ve velice jednoduché a lehké konstrukci. Díky tomu tento bivak u vody okamžitě postavíte a zase sbalíte. Navíc, „konečnou podobu“ bivaku si můžete zvolit podle svého – lze jej postavit tak, že bude úplně otevřený nebo zavřený – záleží jen na vás. Samozřejmostí je odnímatelná podlážka!

Pokud hledáte bivak doslova za pár korun, na nic nečekejte! Tento bivak je nyní k dostání za opravdu luxusní cenu. A i kdyby vám měl sloužit „jen“ jako úschovna pro rybářské vybavení, pořád se vyplatí. Ta cena je prostě famózní!!!

Na závěr: Chceme upozornit, že cena se v průběhu času může mírně měnit – to je dáno neustálou změnou kurzu mezi korunou a eurem. Připomínáme, že HIKI.cz je rakouský e-shop!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Akční sety: Bivak + lehátko + křeslo + spacák

Hledáte k bivaku lehátko, rybářské křeslo nebo spacák? A chcete to sehnat výhodně? Pak se podívejte na super akční sety na HIKI.cz! Právě na tomto e-shopu si toto vybavení pro pobyt u vody můžete obstarat za fakt luxusní ceny! Na výběr je hned několik druhů akčních setů. Bivaky (několik typů) jsou nabízeny spolu s lehátky, křesly nebo spacáky. A vše za super nízké ceny! Nakupujte výhodně!

Na akční sety se podívejte ZDE

 

HIKI.cz: Ráj pro rybáře, kteří milují nízké ceny a perfektní servis!

hiki.czFirma HIKI je významným prodejcem rybářských potřeb, který sídlí v Rakousku. Tato společnost ale působí na celém evropském trhu. HIKI posílá rybářům rybářské potřeby například do Finska, Maďarska, Beneluxu a do spousty dalších zemí v Evropě.

Nyní se tato společnost rozhodla vstoupit i na český trh. A to českým rybářům přináší řadu výhod! Například nízké ceny, obrovský sortiment (až 12 000 produktů skladem), výběr zboží od renomovaných značek nebo velmi výhodné ceny za poštovné. Využijte možnosti velmi výhodného nákupu na HIKI.cz. Nebudete litovat!

Přečtěte si recenze a komentáře od českých rybářů, kteří na HIKi.cz již nakupovali.

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -