Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Luxusní nástrahy (nejen) na candáty za super nízké ceny! Poslední kusy!

VÝPRODEJ: Luxusní nástrahy (nejen) na candáty za super nízké ceny! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej luxusních umělých nástrah od renomované společnosti Savage Gear. Právě nástrahy od této špičkové firmy se vyznačují skvělými vlastnostmi a obrovskou kvalitou. Nyní si můžete některé nástrahy z nabídky firmy Savage Gear obstarat výrazně levněji. Ale bacha! Počet zlevněných nástrah je výrazně omezen! A zásoby se rychle tenčí!

 

Umělá plotice Savage Gear 3D LB Roach Paddle Tail Roach

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková gumová plotice od Savage Gear, která vypadá jako živá! Tyhle gumové nástrahy jsou věrnými scany skutečných plotic, takže žádný dravec nerozpozná zradu! Luxus! Absolutní bombou je i chod této nástrahy. Gumová plotice díky širokému tělíčku a ocásku se zakončením ve tvaru kopyta vytváří ve vodním prostředí velmi silné vibrace. Takže dravec si nástrahy všimne i při pomalém vedení.

Rybáři si mohou vybrat z několika velikostí těchto nástrah. K dostání jsou gumové plotice o velikosti 7,5 centimetrů, 10 centimetrů a 12,5 centimetrů. Stačí si jen vybrat, jakou velikost potřebujete. Z našeho pohledu jsou tyto gumové plotice geniální nástrahou na candáty, ale i štiky nebo okouny. Rozhodně doporučujeme!   

 

Gumová štika Savage Gear 3D Line Thru Pike

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Štika je teritoriální dravec, který si velice pozorně hlídá své území. A štika v žádném případě nesnese, pokud se na jejím území objeví jiná štika, tedy potravní konkurent. Tohle neexistuje! Proto jsou napodobeniny malých štik tolik úspěšnými nástrahami. Velké štiky na ně bez milosti útočí a snaží se je zlikvidovat. Toho je zapotřebí využít!

Na rybářském e-shopu PARYS je momentálně k dostání tato umělá štika za naprosto fantastickou cenu. Na téhle nástraze prostě milujeme, že vypadá jako živá. Skoro to nejde rozeznat! Umělá nástraha má ve vodním prostředí dokonale přirozený chod, který věrně napodobuje malou štiku. Tohle je prostě výborná nástraha na kapitální štiky! Nyní za super nízkou cenu!

 

Umělý pstruh Savage Gear 4D Line Thru Trout MS Dark Brown Trout

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejpopulárnějších nástrah z „dílny“ společnosti Savage Gear. Pokud jsme se bavili o tom, že výše představené nástrahy vypadají jako živé, tak pak se podívejte na tohohle umělého pstruha. Ten má díky dělenému tělu naprosto přirozený chod, takže když nástrahu vedete vodním prostředím, tak prostě vypadá jako živý.

K naprosté přirozenosti výrazně napomáhá i geniální zbarvení, které je skutečně nádherné! Luxus! A nesmíme ani opomenout provokativní vůni nástrahy. Díky tomu tento umělý pstruh vydává ve vodním prostředí pachovou stopu, která výrazným způsobem zvyšuje přirozenost této umělé nástrahy. Tohle funguje na velké štiky!

 

Desítky zlevněných nástrah Savage Gear nejlevněji na PARYS

Na rybářském e-shopu PARYS je momentálně k dostání celá řada umělých nástrah od renomované společnosti Savage Gear za nejnižší ceny na trhu! Kromě gumových nástrah si můžete vybrat také luxusní woblery, které také patří k tomu nejlepšímu ve světě přívlače! Upozorňujeme, že tato výprodejová akce je množstevně omezena, takže si určitě pospěšte. Po vyprodání nebudou tyto nástrahy za takto nízké ceny již dostupné…

Zlevněné nástrahy Savage Gear naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -