DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Nadupané nástrahy na trofejní kapry od Karla Nikla s velkou slevou! Ušetřete...

VÝPRODEJ: Nadupané nástrahy na trofejní kapry od Karla Nikla s velkou slevou! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá výhodná akce na produkty NIKL. Rybáři mají nyní jedinečnou možnost si obstarat boilies, pelety nebo jiné nástrahy a návnady za zvýhodněné ceny! Zlevněné jsou například i populární kuličky Gigantica, které mají na kontě celou řadu trofejních ryb. Upozorňujeme, že slevová akce je množstevně omezena – platí do vyprodání zásob. A zásoby se rychle tenčí! Připravte se na novou sezónu výhodně a ušetřete balík peněz! Mrkněte na TOP produkty od firmy NIKL…

 

Boilies NIKL Gigantica

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedno z nejpopulárnějších boilies na českém a slovenském trhu! A ono se není vůbec čemu divit! Složení boilies NIKL Gigantica je skutečně unikátní. Tyto kuličky obsahují prvotřídní suroviny, které ve vodě nádherně pracují – uvolňují celou řadu atraktivních látek, které ve vodním prostředí vytváří jak pachovou, tak i viditelnou (z drobných částic) stopu. Díky tomu toto boilies dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti.

Boilies NIKL Gigantica je poskládáno především z rybích mouček, které patří k TOP surovinám v kaprařském světě. Právě rybí moučky obsahují celou řadu látek, které mají ve velké oblibě trofejní kapři. Navíc, boilies NIKL Gigantica obsahuje i moučku, která se vyrábí jen pro firmu NIKL, a která dává této nástraze unikátní vlastnosti. I proto tyto kuličky tak dobře fungují.

Gigantica je díky unikátnímu složení vhodná jak pro lov v teplé, ale i studené vodě. Tato nástraha má na kontě celou řadu obrovských ryb i z těžkých nebo silně pochytávaných vod. Například, toto boilies pomohlo NIKL Teamu k vítězství na prestižním závodě WCC 2016 na Nových Mlýnech, kde startovaly desítky ostřílených kaprařů. Kvalita rozhoduje!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Chytací pelety NIKL

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Extrémně populární chytací pelety NIKL za velmi výhodnou cenu! Tyto pelety mají v oblibě nejen milovníci kaprařiny, ale i klasické položené nebo feederu. A to proto, že tyto pelety jsou k dostání v oblíbených průměrech 10 a 18 mm, které jsou vhodné pro krátkodobé a rychlé chytání. Stačí k peletám přidat trochu krmení a úspěch se brzy dostaví!

Tyto pelety slibují hromadu záběrů, a to proto, že obsahují celou řadu atraktivních látek. Například kvalitní masové moučky, které ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu. Našimi hlavními favority jsou pelety s příchutí Devill Krill a KrillBerry. Právě tyto příchutě díky obsahu krillové moučky patří k těm nejlepším! Jedná se opravdu o perfektní pelety! Podobných pelet s obsahem krillu, který skutečně patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu, moc nenajdete. A za takové peníze už vůbec ne!

Jak s těmito peletami chytat? Pelety samy o sobě obsahují opravdu kvalitní suroviny, které není třeba moc vylepšovat. Koncentrovaná masová složka patří k nejsilnějším zbraním. Ale! Vyzkoušejte jednoduchý trik: Do misky si namačkejte 3 až 4 stroužky česneku a v něm pelety vyválejte. Kombinace intenzivního kořeněného odéru spolu s masovým funguje skvěle! Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Rohlíkové boilies NIKL

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Rohlíkové boilies na kapry patří k nejpopulárnějším nástrahám. Důvod je jednoduchý: Rohlíkové boilies prostě jezdí. I Karel Nikl má v sortimentu tuto populární nástrahu. Co máme na ní nejraději? To, že je dostupná v neokoukaných příchutích. Znovu: Karel Nikl i tuto „retronástrahu“ nabízí ve velmi atraktivním „krillovém provedení“.

Krill je podle nás jedna z TOP surovin ve světě rybařiny. A je rozhodně super, že některá firma ji používá nejen při výrobě boilies nebo pelet, ale právě i při výrobě rohlíkové boilies. Proč? Protože taková nástraha kombinuje suprové vlastnosti jak pečiva, tak právě i krillu. Ano, krillové rohlíkové boilies krásně nabývá na objemu (díky charakteristice pečiva), a přitom do okolního prostředí vypouští atraktivní masové látky. Výsledkem je tak hromada záběrů od mlsných kaprů. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -