Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Nadupaný kaprový naviják na velké vody s obrovskou slevou! Ušetřete balík...

VÝPRODEJ: Nadupaný kaprový naviják na velké vody s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Lov kaprů na skutečně rozlehlých vodách není žádný med! Rybář na podobných vodách musí ze sebe dostat jen to nejlepší, aby uspěl. To samé ale platí o rybářském vybavení! Velké vody, na kterých panují hodně proměnlivé podmínky, nekvalitu neodpouští! Takže pokud rybář použije špatný prut nebo naviják na kapry, pak to může znamenat i ztrátu životní ryby. Ale! Abychom měli po ruce kvalitní naviják na kapry, není nutné sahat hluboko do kapsy. To ne! Nyní na e-shopu PARYS probíhá super výhodný výprodej nadupaných kaprových navijáků, takže ušetříte balík peněz! A přitom si obstaráte kvalitní naviják na kapry. Super!

 

Naviják Starbaits Tron FR 8000

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový naviják na kapry od věhlasné společnosti Starbaits, který na první pohled okamžitě zaujme obrovskou cívkou. Na tenhle naviják se vleze fakt hromada navazovacího materiálu! Například 0,28 mm vlasce se na cívku vleze neuvěřitelných 400 metrů, takže tento naviják je jako dělaný pro vyvážení do velkých vzdáleností na rozlehlých vodách. Naviják využijete například na vodách typu Orlíku, Lipna, Nových Mlýnů nebo Labe. Luxus! Obrovskou předností je i převodový poměr 4,5:1, takže na jedno otočení kličkou navinete až 98 čísel vlasce. Stahování i z velkých vzdáleností je tak mnohem komfortnější…

Na tomto navijáku milujeme především jednu věc – obrovskou odolnost! Tělo navijáku je voděodolné, takže tento stroj vydrží i „kruté“ zacházení v těch nejtěžších měsících rybářské sezóny. Tělo navijáku je zhotoveno z černého grafitu, který se vyznačuje vysokou odolností a pevností, ale také nízkou váhou. K dlouhodobému a bezproblémovému používání i v těch nejtěžších podmínkách výrazně přispívají i nerezová ložiska (10+1), která zaručují dokonalou práci!

Tento velkokapacitní naviják na kapry má krásně pravidelný chod, který zaručuje precizní navíjení navazovacího materiálu na cívku. Na ní se tak nebudou objevovat obloučky a jiné nerovnosti, které pak vadí při nahazování nebo vyvážení. Luxus! K perfektnímu navíjení vlasce (nebo šňůry) výrazně napomáhá i protizkrutná rolnička. Tohle je fakt dokonalá vychytávka!

Nesmíme zapomenout ani na perfektní mikrometrickou brzdu na navijáku. Ta reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře, což každý ocení při zdolávání divokého kapra. Brzda je opravdu luxusní! Při zdolávání kapra se brzda na navijáku velmi pohodlně ovládá díky rozměrnému ovladači, a to i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Super! Tohle je skvělý základ pro úspěšné zdolání i toho nejdivočejšího kapra.

Na navijáku na kapry Starbaits Tron FR 8000 ale najdeme ještě celou řadu dalších vychytávek. Jako například počítačem vyvážený rotor, antireverz zpětného chodu, křížové navíjení S cross, systém pomalé oscilace nebo zpevněný překlápěč. Příjemným „bonusem“ je i náhradní aluminiová cívka, což v poslední době už není samozřejmostí!

Tento naviják je podceňovaným strojem, který by si rozhodně zasloužil větší pozornost! Naviják je zhotoven ze špičkových materiálů, má luxusní chod, výbornou brzdu, obrovskou kapacitu cívky a mnoho dalších skvělých vlastností. Jiné firmy by si za takový naviják kolikrát řekly i jednou tolik! Pokud hledáte levný naviják na kapry, na který se můžete vždy spolehnout, pak se určitě podívejte na tento od firmy Starbaits. Je hodně zajímavý!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -