DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Nadupaný stojan na pruty od německé značky! Nyní za super nízkou...

VÝPRODEJ: Nadupaný stojan na pruty od německé značky! Nyní za super nízkou cenu!

- Reklama -

Stojany na pruty patří k velmi populárním součástem rybářské výbavy. Právě kvalitní stojan na pruty zajistí to, že naše pruty na ryby budou na břehu v naprostém bezpečí, proto jej někteří rybáři používají raději než například rybářské vidličky. Rybářské stojany na pruty musí být pochopitelně stabilní, aby se naše drahocenná výbava při záběru od ryby, anebo při silnějších poryvech větru nevyvrátila. Mnoho rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní stojan na pruty vyjde na „půlku výplaty“. Není tomu tak! Například na rybářském e-shopu PARYS je k dostání super levný rybářský stojan od německé značky DAM, který nabízí TOP vlastnosti. A přitom je dostupný za fakt zajímavou cenu…

 

Levný stojan na pruty DAM Convertible 4 Rod Pods

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální stojan na pruty Convertible 4 Rod Pods od německé značky DAM nabízí fakt nadupané vlastnosti, na které jsou rybáři zvyklí u podstatně dražších kousků. Co tento stojan na pruty nabízí? Musíme začít jeho konstrukcí! Rybář totiž pochopitelně může postavit klasický stojan, na který bude pokládat své udice. Velkou předností je ale i to, že ze stojanu lze sundat vidličky s hrazdami, které lze použít samostatně. Tuhle vychytávku rybáři rádi používají při krátkodobých vycházkách.

Ještě u té konstrukce chvíli zůstaňme: Ta je totiž neuvěřitelně jednoduchá, takže rybář stojan u vody okamžitě postaví a zase sbalí. Navíc! Stojan nabízí opravdu spoustu místa, takže na stojan se vlezou i kaprové udice s pořádně velkými kaprovými navijáky. Toho místa je fakt hodně! Šířka hrazd je 55 centimetrů. Bomba!

Velmi velkou výhodu vidíme i v použitých materiálech. Konstrukce stojanu je vyrobena z hliníku. Tedy z materiálu, který je nádherně lehký, ale přitom neuvěřitelně pevný. Takže tento stojan na pruty bude spolehlivě sloužit dlouhé roky. Ovšem! Díky tomu, že je hliník extrémně lehkým materiálem, tak samotný stojan na pruty váží jen 1,9 kila. Proto je vhodný i na krátkodobé vycházky. Kromě toho konstrukce je maximálně stabilní, takže drahé rybářské pruty a navijáky jsou v naprostém bezpečí, a to i při hodně větrném počasí.

A jak je to s rozměry? Hlavní rám stojanu Convertible 4 Rod Pods od německé značky DAM lze nastavit do délky od 72 do 120 centimetrů, takže na stojan se vejdou nejrůznější typy rybářských udic. Tahle univerzálnost je velmi příjemným bonusem! Co se týče výšky stojanu, tu lze nastavit od 30 do 49 centimetrů, takže rybář si může nastavit přesně takovou polohu, jaká je v daných podmínkách nejlepší. Rybář tak může reagovat na nejrůznější terénní nerovnosti na břehu oblíbeného revíru, a přitom bude mít pruty pořád v rovině…

Pokud si právě kladete otázku, jaký stojan na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento od německé značky DAM. Tento levný stojan na pruty Convertible 4 Rod Pods nabízí fakt zajímavé vlastnosti – lehkou, ale krásně bytelnou konstrukci, možnost sundání vidliček s hrazdami, velké množství místa až na kaprové pruty i s velkými navijáky, nízkou váhu, jednoduchou konstrukci, díky které stojan okamžitě postavíte a zase sbalíte. Těch výhod je fakt hodně! A za tyhle prachy prostě není co řešit! Navíc! Na tento stojan na pruty je výhodná sleva!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -