Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Nepřehlédněte! Pruty na feeder za pár stovek! Poslední kusy!

VÝPRODEJ: Nepřehlédněte! Pruty na feeder za pár stovek! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS si pro rybáře připravil další akční nabídku. Tentokrát si rybáři mohou na tomto e-shopu obstarat feederové pruty OKUMA G-Force Feeder, které jsou cenově velmi dobře dostupné. Další velmi zajímavou akční nabídkou pro milovníky feederu je nadupaná „vnadící sada“, která vychází na skvělé peníze! Upozorňujeme, že tyto akční nabídky jsou množstevně omezené! Kdo dříve přijde, ten dříve chytá!

 

Prut OKUMA G-Force Feeder Medium

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tenhle prut na feeder je k dostání za fakt super cenu! Doslova za pár stovek dostanete parádní „klacek“, se kterým můžete naprosto v klidu chytat jak na stojatých, tak i tekoucích vodách. Jedná se o „univerzál“ o délce 3,6 metrů, který je vhodný jak pro chytání u břehu, ale i ve větších vzdálenostech. Tento prut je dobrý pro chytání kaprů, cejnů nebo třeba línů. Prut se skládá z 3 dílů (+ 2 špičky). Prut OKUMA G-Force Feeder nabízí spoustu předností a slibuje skvělou zábavu na březích našich revírů.

Jedná se o lehkou udici, se kterou se velmi dobře manipuluje. Hmotnost prutu je 335 gramů. Klasická rukojeť a bytelné sedlo slibují bezproblémový lov na našich vodách a pohodlnou manipulaci s prutem. Zajímavá je i akce prutu, která zaručuje parádní zážitky při zdolávání ryb. Transportní délka je 125 centimetrů.

Za opravdu akční cenu dostanete přijatelnou udici, která bude na březích našich vod spolehlivě sloužit. Jde o prut, který je vhodný především pro začátečníky nebo pro ty rybáře, kteří si chtějí zachytat na feeder „za pár korun“.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Akční kbelík Sensas s krmením

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální nabídka pro všechny rybáře, kteří rádi chytají na krmítko! Za naprosto libovou cenu dostanete akční set rybářského krmení, sypký atraktor, praktický kbelík (objem 15l) a kšiltovku za fakt luxusní cenu! Jen ono krmení by jinde stálo více než celý set!

Akční sada obsahuje: 1x kbelík Club 15L + víko, 4x krmítkovou směs 3000 Carpes (kapr) 1kg, 1x posilovač do krmení Frutix (ovoce) 300 gramů a 1x kšiltovku Sensas. Jak sami vidíte, tak za super peníze dostanete opravdu hodně!

Krmení využijete při lovu na položenou nebo na feeder s krmítkem. Směs je vhodná na drtivou většinu tuzemských revírů. Příjeným „bonusem“ je, že vám zůstane velmi praktický kbelík na krmení, který by jinde stál docela balík peněz! A také kšiltovka!

Upozorňujeme, že tato akční sada je výrazně početně omezena! Proto na nic nečekejte a nakupujte opravdu výhodně!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -