skingbranding-banner

VÝPRODEJ: Poslední kus! Obrovské rybářské lehátko za fantasticky nízkou cenu! Rozumná investice do pohodlí!


Rybářská lehátka patří k velice důležitým součástem rybářské výbavy. Bez pořádného rybářského lehátka se totiž může dlouhodobá výprava za rybami proměnit v hotové peklo! Rybář si prostě musí odpočinout na pohodlné rybářské posteli, protože únava a bolesti zad z nekvalitního lehátka můžou všechnu pohodu u vody zcela zničit. Hodně rybářů při první koupi sahá po nejlevnějších lehátkách. A to se může vymstít! Ani tak nejde o matraci, jako spíše o šířku lehátka. A přitom stačí trochu připlatit, a rybář dostane TOP rybářskou postel…

Co máme na mysli tou šířkou? Hodně levných lehátek se vyrábí v šířce okolo 70 až 80 centimetrů. Na jednu noc je taková rybářská postel docela v pohodě. V momentě ale, kdy u vody trávíte více dní, stane se takové rybářské lehátko „nenáviděným společníkem“. Rybáře z takového lehátka vše tlačí a spánek není nic moc. Je proto mnohem vhodnější sáhnout po lehátku, jehož šířka se pohybuje alespoň okolo 90 centimetrů. Ten rozdíl je znát! Rybář se pohodlně vyspí, může se převalit, nikde ho nic netlačí. Kvalita spánku je podstatně lepší!

Větší šířka lehátek je k vidění spíše u renomovanějších výrobců, kteří se ale nebojí si za takový produkt říct o více peněz. Ale ne všichni! Na rybářském trhu je totiž jeden „klenot“ za opravdu hodně rozumnou cenu, který nabízí neuvěřitelnou plochu pro spánek. O jaké lehátko jde?

 

Rybářské lehátko Delphin ST8 Plus+

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Podle našeho subjektivního pohledu je toto lehátko od slovenské firmy Delphin jedno z nejlepších na trhu! Proč? Začněme cenou! Ta je opravdu za to, co toto rybářské lehátko nabízí, velice příznivá. Když se podíváte na ta nejlevnější rybářská lehátka, a podíváte se, co nabízí, pak zjistíte, že investice do tohoto rybářského lehátka od firmy Delphin je opravdu výborná! V tomto případě je opravdu na místě si trochu připlatit, ale u vody si užívat maximální komfort a pohodlí.

A teď se dostáváme k té největší přednosti – k obrovské spací ploše. Plocha rybářského lehátka Delphin ST8 Plus+ je 210×95 centimetrů. Všimněte si hlavně té šířky! Díky ní se můžete na tomto rybářském lehátku maximálně pohodlně převalovat, nikde vás nebude nic tlačit ani „svírat“. Tohle je prostě obrovská záruka pro klidný a pohodlný spánek. Paráda! Co se týče výšky, tak ta činí od 33 do 43 centimetrů (záleží na nastavení). Nosnost je pak parádních 190 kilogramů!

Rybářské lehátko Delphin ST8 má osminohou konstrukci. A to je super! Konstrukce je vyrobena z kvalitního a pevného materiálu, který slibuje dlouhodobou životnost. Právě osminohá konstrukce je mnohem stabilnější, a to i na opravdu těžkých terénech. Navíc, díky více nohám si rybář může beze strachu sednout i na kraj postele, protože nemusí mít obavu z převrhnutí (jako u lehátek s 6 nohami). Naprosto dokonalá je i matrace, která je extra silná a pohodlná!

Tohle rybářské lehátko Delphin ST8 Plus+ je opravdu parádní rybářskou postelí! Tahle investice do pohodlí se rozhodně vyplatí!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Válka českých značek: Firmy se předhánějí s nejlevnějším boilies! Jaké jsou ceny?

admin | přečteno: 950x | 25.02.2021 | Žádné komentáře

Levné boilies je sortiment, se kterým se v posledních sezónách doslova …

Zaujalo nás: Super levný vlasec od anglické firmy FOX! 1000 metrů stojí jen 260 korun!

admin | přečteno: 1959x | 24.02.2021 | Žádné komentáře

Sehnat kvalitní vlasec na kapry za normální peníze může být …

Vylepšená klasika na kapry: Modré rohlíkové boilies s vůní švestek! Stojí pár korun!

admin | přečteno: 4256x | 23.02.2021 | Žádné komentáře

Rohlíkové boilies je osvědčenou klasikou pro chytání kaprů na položenou, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.