DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Poslední kusy! Brutální slevy na bivaky! Ušetřete tisíce korun!

VÝPRODEJ: Poslední kusy! Brutální slevy na bivaky! Ušetřete tisíce korun!

- Reklama -

Ceny se zbláznily! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej bivaků! Jen nyní máte jedinečnou možnost si pořídit našlapaný bivak za super akční cenu! Mezi nabízenými typy bivaků najdete opravdové TOP kusy! Upozorňujeme, že akce je množstevně omezena! Bivaky rychle mizí a ve skladě je posledních pár kusů! Nepropásněte jedinečnou šanci na super výhodný nákup! Tohle se už nebude opakovat…

 

Bivak Anaconda Cusky dome bivvy

Ušetřete více jak 4500 korun!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je TOP bivak pro všechny milovníky dlouhodobějších výprav za rybami. Tento bivak vyrábí německá společnost Anaconda. A právě německá přesnost, preciznost a kvalita je pod tímto produktem „citelně podepsána“. Bivak je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, které slibují bezproblémové a dlouhodobé užívání.

Bivak Anaconda Cusky má bytelnou, přitom krásně lehkou konstrukci. Tento bivak má vnitřní rozměry 240 x 180 x 150 centimetrů, takže se do něj s naprostým přehledem vejdou i dvě lehátka. Bivak Anaconda Cusky má i velmi praktická okna, která nabízí výborný výhled před bivak na nahozené udice. Samozřejmostí je, že zmíněná okna lze i zatáhnout. Celý bivak je konstruován tak, aby v něm docházelo k cirkulaci vzduchu, což přispívá k většímu pohodlí a komfortu.

Tento bivak je perfektní při dlouhodobější výpravy. Konstrukce bivaku a použité materiály slibují bezproblémový pobyt u vody i za extrémních podmínek. Ani silný déšť, vítr, sníh nebo mráz tento bivak nepřekvapí. Na tomto bivaku každý rybář ocení použití špičkových materiálů a prvotřídní zpracování – ostatně, to je německým výrobcům podobné. Vsaďte na kvalitu!

Tento špičkový bivak Anaconda Cusky je nyní k dostání na rybářském e-shopu PARYS za výprodejovou cenu! Nyní můžete výrazně ušetřit! Nenechte si ujít tuto super výhodnou nabídku! Ušetřete až tisíce korun!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak Prologic Spider Trio Bivvy 1 Man

Ušetřete více jak 3751 korun!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Toto je hit letošní sezóny! Tento bivak od firmy Prologic je velmi populárním obydlím pro ty rybáře, kteří hledají ideální bivak na krátkodobé vycházky k vodě! A právě bivak Prologic Spider Trio je konstruován na kratší výpravy. Jeho konstrukce je velmi jednoduchá, skladná, přesto nabízí dostatečný prostor pro co největší pohodlí a komfort u vody! Konstrukce bivaku je navržena tak, aby jej byl rybář schopen co nejrychleji rozbalit a zase sbalit. A to se povedlo!

Zimní přehoz: Bivak Prologic Spider Trio je mezi rybáři oblíben i proto, že k němu lze dokoupit i zimní přehoz. To se u těchto typů bivaků na kratší výpravy tak často nevidí! Tento přehoz je výborný do těch podmínek, kdy panuje velmi nevlídné počasí v podobě silného deště, větru, sněhu nebo mrazu. S tímto přehozem ale v naprostém pohodlí a komfortu tyto extrémní chvíle u vody přečkáte! Paráda! Na zimní přehoz na bivak Prologic Spider Trio se podívejte ZDE

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -