DomůNovinkyVIDEO: Extrémní výlov obrovských sumců! Mrkněte, jak se loví rybník plný vousatých...

VIDEO: Extrémní výlov obrovských sumců! Mrkněte, jak se loví rybník plný vousatých gigantů!

- Reklama -

Tak tohle je teda něco! Bohatá sumčí obsádka rybníku Sumčák se stěhovala do nového revíru. A proto bylo zapotřebí všechny vousaté predátory vylovit. A byla to pořádná dřina! Revír Sumčák je totiž vyhlášen tím, že je plný obrovských sumců. Takže bylo zapotřebí pořadně „namazat“ svaly, poněvadž tohle je namáhavá fuška! Mrkněte na nádherné video z výlovu!

Velké stěhování. Jinak se tenhle výlov nazvat nedá. Revír Sumčák je totiž známý svou bohatou sumčí obsádkou. A mezi sumci jsou pořádní giganti! Sumčák tvoří i vousatí predátoři, kteří měří přes 240 čísel! Sumců nad 2 metry délky je v Sumčáku neuvěřitelných 36 kusů! Tohle je teda něco!

Tyhle nádherné ryby se nyní stěhovaly do nové lokality nedaleko Prahy. Jde o pískovnu v Ostré na Nymbursku – z Prahy jste tady za pouhých 25 minut. Nový Sumčák se bude otevírat už na začátku příštího roku. Tak si sem přijeďte zarybařit!

ČTĚTE TAKÉ: Nový revír kousek od Prahy! Luxusní pískovna nabídne obrovské sumce!   

Nový Sumčák se bude nacházet v Ostré nedaleko Nymburka. Rybářský cech Nymburk s Luďou Horákem se domluvili s revírem Sumčák na společném hospodaření. V pískovně se tak objeví další kapitální ryby! Zejména tedy zmínění sumci. Tohle bude paráda! Nový soukromý revír nedaleko Prahy se otevírá už na začátku roku 2018!

Užitečné odkazy:

Webové stránky revíru Sumčák

Facebook revíru Sumčák

YouTube kanál revíru Sumčák

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -