Domů Akční nabídka VÝPRODEJ: Rybářské bivaky FOX za super nízké ceny! Ušetřete balík peněz!

VÝPRODEJ: Rybářské bivaky FOX za super nízké ceny! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu HIKI.cz momentálně probíhá cenová akce na populární bivaky FOX EOS. Právě tyto bivaky pro rybáře od anglické společnosti FOX jsou nyní k dostání za výrazně lepší ceny! Neutrácejte více! Nakupujte chytře! Pořiďte si kvalitní rybářský bivak za super nízkou cenu! A připravte se na blížící se letní sezónu, kdy rybáři tráví u vody hodně času. Upozorňujeme, že cenová akce je na bivaky FOX EOS množstevně omezena. Po vyprodání zásob nebudou tyto bivaky pro rybáře za takto nízkou cenu k dispozici!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Bivak FOX EOS 1 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Extrémně populární bivak pro rybáře, který je výborný zejména pro krátkodobé vycházky k vodě. Díky jednoduché konstrukci bivak okamžitě postavíte a zase sbalíte. Vše trvá jenom několik málo chvil! Ale! Konstrukce bivaku nabízí perfektní stabilitu, takže ani silný vítr u vody vám pobyt u vody nezkomplikuje. Navíc! Tento bivak má plášť z odolného a pevného materiálu s 8000 mm vodním sloupcem. Znova: Ani hodně špatné počasí vás nezastaví!

Tento bivak FOX EOS 1 Man nabízí dostatečný prostor pro 1 lehátko. Rozměry jsou 270 x 205 x 140 centimetrů. Takže sami vidíte, že místa pro lehátko je dostatek. Plus, pod střechu bivaku se vejde i batožina s nutnými drobnostmi. Zásadní vychytávkou pro maximální pohodlí je i kšilt na střeše bivaku. O něj si můžete opírat udice při nastražování nástrah, ale hlavně – ten kšilt chrání vchodovou část proti dešti nebo padajícímu nepořádku ze stromů. Vypadá to jako zanedbatelný detail, ale dejte na nás! Ten kšilt výrazně zpohodlňuje celé obývání bivaku.

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský bivak FOX EOS 2 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Velmi populární model bivaku od renomované anglické společnosti FOX pro delší pobyt u vody a pro více rybářů. Tento bivak je u rybářů oblíben zejména proto, že nabízí všechny přednosti pro dlouhodobý pobyt u vody, přitom jeho cena je skutečně hodně rozumná. Rozměry bivaku jsou 300 x 275 x 150 centimetrů. Toto je dostatečný prostor pro dvě lehátka spolu s rybářskou batožinou, kterou je nutné mít po ruce.

I tento bivak nabízí velmi zajímavou konstrukci. Ta je dost aerodynamická, takže velmi dobře odolává silnému větru u vody. Navíc, konstrukce je vyztužená středovou tyčí, která slibuje ještě lepší stabilitu celého rybářského obydlí. I tento větší model bivaku nabízí praktický kšilt nad vchodovou částí, která je z našeho pohledu velmi důležitá. A samozřejmě, i u tohoto bivaku je použitý plášť s 8000 mm vodního sloupce, takže v bivaku se velmi pohodlně pobývá i za silného lijáku.

Suma sumárum: Oba dva bivaky od anglické společnosti FOX nabízí opravdu parádní vlastnosti. Hodně prostoru, praktickou konstrukci, kvalitní a odolný plášť, chytré „detaily“ (kšilt nad vchodovou částí), a mnoho dalšího. A co je na tom všem nejlepší? To, že tyto bivaky FOX si nyní můžete obstarat za fakt luxusní peníze! Ale bacha! Počet zlevněných bivaků je omezen!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -