skingbranding-banner

Spojení dvou legend: Geniální návnada na amury a kapry! Tohle tyhle ryby milují!


Kukuřice od pradávna patří k nejoblíbenějším nástrahám a návnadám ve světě rybaření. Rybáři nejčastěji chytají na celá zrníčka, která napichují na háček. A co se týče krmení, pak rybáři kukuřici hází vařenou na lovné místo. Věděli jste ale, že některé firmy tuto TOP surovinu zpracovávají jinak? Jak například? Například tak, že z kukuřice dělají kvalitní kukuřičné pelety. Právě tato návnada si získala velkou popularitu, protože spojuje jak výhody kukuřice, tak i pelet. A výsledky jsou hodně zajímavé…

Kukuřičné pelety nabízí unikátní spojení. Tahle návnada/nástraha spojuje ty nejlepší vlastnosti pelet, ale i kukuřice. To znamená, že kukuřičné pelety mají nádhernou vůni a velmi výrazné zbarvení. Takže kukuřičné pelety na dně revírů vytváří koncentrovanou pachovou stopu, a jdou velmi dobře vidět na takřka jakémkoliv terénu. Ať už budete chytat na zarostlém dně, anebo na zaneseném dně, je to jedno. Žluté válečky jdou vidět vždycky!

A ty výhody ze světa pelet? Jde například o trvanlivost. Uvařená krmná kukuřice totiž může časem zkvasit, což se u pelet samozřejmě nestane. Navíc, pelety jsou k dostání hned v několika průměrech. A hlavně! Mají prostě vlastnosti jako pelety – tedy krásně se rozpadají, takže na lovném místě vzniká hustý „mrak“ z jemných částic. A přitom pelety samotné na lovném místě vytváří neodolatelný „koberec“. Na tuhle směsici pachů, jemných částic a samotných pelet na dně kapři a amuři velice dobře reagují. Super!

Kukuřičné pelety jsou vynikající jak při lovu kapitálních kaprů, tak ale i amurů. Právě „stříbrná torpéda“ mají tuto návnadu velice v oblibě. Tak jako kukuřici. Pokud tedy hledáte kvalitní návnadu na tyto ryby, pak zkuste kukuřičné pelety.

 

Kukuřičné pelety LK Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejpopulárnějších návnad na rybářském trhu. A to především proto, že tyto kukuřičné pelety od české firmy LK Baits jsou prostě kvalitní. Mají základ v perfektní směsi, která pracuje za každých teplot. Ať už chytáte ve studené nebo teplé vodě, tak pelety vždy spolehlivě pracují. Krásně se rozpadají, takže ve vodním prostředí vytváří velmi hustý „mrak“ z jemných částic.

Další obrovskou výhodou je silná vůně těchto pelet. V kukuřičných peletách je napuštěna legendární esence All Amino Nutric, takže ve vodním prostředí vytváří koncentrovanou pachovou stopu. Super! A další obrovskou výhodou je nádherně žluté zbarvení, které jde vidět snad na všech typech terénů. Třeba na zarostlém, zaneseném, bahnitém nebo kamenitém. Tohle má velký vliv! Nezapomínejte na to, že kapři velice dobře vidí kontrastní věci – světlé předměty na tmavém podkladě.

Kukuřičné pelety LK Baits jsou k dostání v několika průměrech. Menší průměry jsou vhodné například do PVA punčoch. Po vhození do vody se okolo nástrahy utvoří nádherné krmné místečko, které žádný kapr nepřehlédne. Větší průměry jsou pak vynikající při masivnějších krmných kampaních při delších výpravách. I proto jsou tyto pelety dodávány v několika baleních – v 1 kilogramovém a 10 kilogramovém (výhodnější cena).

Kukuřičné pelety LK Baits spojují všechny dobré vlastnosti kukuřice a pelet. Výsledkem tak je perfektní návnada/nástraha na kapry a amury, která perfektně funguje. Účinnost je srovnatelná s lepšími nástrahami na trhu, přitom jejich cena je vskutku zajímavá. Pokud hledáte zajímavou dobrotu pro kapry a amury, rozhodně mrkněte na tyto pelety!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Teplo v -20 stupních Celsia? TOP rybářský oblek (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu

admin | přečteno: 198x | 27.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské obleky pro rybáře, které kombinují jak kvalitní rybářskou bundu, …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do tohoto pátku!

admin | přečteno: 346x | 26.11.2020 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS můžete nyní sehnat luxusní …

BRUTÁLNÍ SLEVA: Nadupaný spacák do silného mrazu! V tomhle vám bude pořád teplo!

admin | přečteno: 1189x | 25.11.2020 | Žádné komentáře

Kvalitní spacák pro rybáře je základem pro pohodlný pobyt u …

Komentáře

  • Ryba sežere všechno a ne jen nějak LK, dobrá reklama 😂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.