skingbranding-banner

Výprodej woblerů: Masakr! Sleva na našlapané woblery Salmo a RAPALA! Trvá jen několik dní!


Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá akce roku! Na všechny položky, které jsou označeny štítkem „slevový kód“, nyní platí velmi výhodná sleva! Tato sleva jde uplatnit i při nákupu hromady woblerů na nejrůznější dravce! Hledáte ideální woblery na štiky, candáty, sumce, boleny okouny, tlouště nebo třeba pstruhy? Na PARYS si nyní určitě vyberete! Zlevněné jsou woblery od takových legendárních firem jakými jsou SALMO nebo Rapala. Upozorňujeme, že slevu můžete uplatnit pouze do tohoto pátku (14. 9. 2018). Nepropásněte šanci na výhodný nákup!

Upozornění: Uvedené ceny na e-shopu jsou BEZ SLEVY!!! Sleva se aktivuje až v košíku po zadání kódu VYLOVSKLADU. Akce platí pouze do tohoto pátku!!!

 

Woblery Salmo

Zlevněné woblery Salmo jsou dostupné na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Legendární woblery SALMO patří k nejpopulárnějším umělým nástrahám pro lov dravců. Rybáři si tuto firmu oblíbili především díky fantastickým woblerům na obrovské štiky, které mají geniální chod a zbarvení. Naprosto dokonalé (a velice populární) jsou woblery ve zbarveních a tvarech malých štik. Jelikož je štika kanibal, který si navíc striktně hlídá teritorium před jinými štikami, je tato nástraha opravdu TOP! Tohle prostě funguje! Jaké modely tedy doporučujeme?

Wobler Salmo Pike Floating Real Pike: Geniální wobler, který věrně napodobuje malou štiku. Jedná se opravdu o velice povedenou kopii, takže ani zkušená štika nerozpozná zradu. Tohle je skvělá nástraha! Jedná se o plovoucího woblera, který je dostupný ve dvou provedeních – 11 cm délka a gramáž 15 gramů, a pak 16 cm délka a 52 gramů. Tenhle wobler je super pro prochytávání rozlehlých mělčin, a také pro chytání v okolí zatopených překážek (rákosová pole, stulíky, lekníny).

Wobler Salmo Hornet Floating Hot Perch: Pravděpodobně jeden z nejpopulárnějších modelů od firmy Salmo. Tenhle wobler má na kontě obrovské množství ryb po celém světě. Wobler má naprosto geniální chod a křiklavé zbarvení, což dokáže vyprovokovat kdejakého dravce k útoku. Tento wobler je k dostání v řadě velikostních a gramážních provedeních. Takže rybář si vybere jak woblery na okouny a pstruhy, tak i na štiky, candáty nebo sumce.

Zlevněné woblery Salmo jsou dostupné na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Woblery RAPALA

Zlevněné woblery RAPALA jsou dostupné na e-shopu PARYSza nejnižší cenu na trhu!

Když se řekne slovo wobler, skoro každý rybář si tento pojem spojí s názvem firmy RAPALA. Právě tento výrobce patří k naprostým legendám na rybářském trhu. Firma RAPALA totiž produkuje TOP woblery na nejrůznější druhy dravých ryb. Geniální preciznost, chytré detaily a špičkové provedení dělají z woblerů RAPALA horké zboží. Tyhle woblery by vám v krabičce neměly chybět. A jaké doporučujeme?

Wobler Rapala X-Rap: Geniální wobler pro prochytávání nejrůznějších partií vodního soupce. Jedná se o woblera s velmi agresivním chodem, který při „správném“ vedení dokáže vyprovokovat k útoku nejednu štiku. Právě velké štiky patří k nejčastějším úlovkům na tuto TOP nástrahu. Další velkou předností wobleru X-Rap je to, že je zvukový. Díky tomu je tato nástraha vhodná i pro lov za horší viditelnosti. Tohle je výborná nástraha!

Wobler Rapala Shad Rap Runner: Fenomenální wobler od společnost Rapala. Model Shad Rap má velice oblíbené tělíčko, které je objemnější, takže při chodu ve vodě vydává i velice atraktivní vibrace. Nástraha je účinná především při pomalém vedení, takové vedení nástrahy je totiž dobré například při prochytávání potopených překážek, u kterých odpočívají dravci. Tento wobler je vynikající pro lov velkých okounů, ale i candátů.

Zlevněné woblery RAPALA jsou dostuné na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 945x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4234x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5603x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.