Domů Novinky WCM 2018 na Orlíku: Češi útočí! Na průběžné první místo ztrácí 0,15...

WCM 2018 na Orlíku: Češi útočí! Na průběžné první místo ztrácí 0,15 kilogramů! Vedou Nizozemci

- Reklama -

V průběhu dnešního dne došlo ke změně průběžného pořadí. Ještě dopoledne vedli Belgičané, které ale na průběžném prvním místě nahradili Nizozemci v čele s Teunem van de Laarem. Vynikající zprávou je, že se daří i českým týmům. České mančafty jsou na průběžném druhém a třetím místě. Navíc, Čechům to jezdí, protože patří mezi 3 týmy, které mají už více jak 1 bodovanou rybu. Velkou otázkou je, co přinese druhá noc…

Nizozemský tým, který momentálně vede, chytá na místě 75 (sektor Gillhams). A právě tým z Nizozemska má na kontě už dvě bodované ryby. Jejich celková váha činí 15,25 kilogramů.

Výbornou zprávou je, že se daří i českým týmům. Na druhém místě jsou Petr Poláček a Michal Bernard. Ti chytají na místě 64 (sektor Gillhams), a i oni mají na kontě už 2 bodované ryby. Celková váha je 15,10 kilogramů. Takže rozdíl mezi prvním a druhým místem je zanedbatelných 0,15 kilogramů.

Třetí místo pak okupují Petr Janšta a Jaroslav Huss. Ti chytají na fleku číslo 85 (sektor LCA Tackle). A i tento tým se může pochlubit 2 bodovanými kapry. Celková váha je 14,80 kilogramů. A ano, i oni ztrácejí na první pozici velmi málo – pouhých 0,45 kilogramů.

Teď je třeba držet palce! České týmy se totiž mohou urvat zbytku závodního pole. „Stačí“ ulovit další bodované ryby a bude to začátek závodu jako hrom! Tohle bude hodně zajímavá podívaná!

Bodované ryby pak mají ještě 4 týmy. Každý tým má 1 bodovanou rybu od 6,90 do 12,40 kilogramů. Uvidíme, co přinesou další hodiny.

Zdroj: World Carp Masters

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -