DomůAkční nabídkaŽádní komáři nebo klíšťata v bivaku! Tenhle repelent pro rybáře vydrží až 4...

Žádní komáři nebo klíšťata v bivaku! Tenhle repelent pro rybáře vydrží až 4 týdny!

- Reklama -

Repelenty pro rybáře se vyrábí v celé řadě provedení. Rybáři si mohou vybírat repelent proti komárům a klíšťatům buďto ve spreji, jako krém, anebo jako odpuzující vodičku. Tyto repelenty proti komárům a klíšťatům se pak nanášejí na holou kůži, díky čemuž je rybář chráněn proti nepříjemnému hmyzu. Jenže! Po delším používání (třeba při několikadenní výpravě) je toto nanášení tělového repelentu například kvůli zápachu nepříjemné. Co s tím? Na rybářském trhu je repelent pro rybáře proti komárům a klíšťatům, který se nenanáší na holou kůži, a přitom velmi účinně odpuzuje tento nepříjemný hmyz…

Tohle zná každý rybář, který chytá na nějakém silně zarostlém místě. V momentě, kdy postaví bivak, tak po chvíli je pod střechou celý „roj“ komárů. A právě tyhle bodavé potvory výrazně znepříjemňují spánek u vody. Pod střechou jsou nepříjemně bzučící komáři, po zemi pak chodí klíšťata, která mohou být i zdraví nebezpečná. Kéž by existovala nějaká ochrana, která by těmto potvorám zabránila ve vstupu do rybářského obydlí. Moment! Ona přece existuje…

 

Repelent proti komárům a klíšťatům Protector Outdoor

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Absolutně dokonalý repelent pro rybáře, který slibuje maximální ochranu proti nepříjemnému hmyzu u vody, zejména pak proti komárům a klíšťatům. Tento repelent pro rybáře má největší výhodu v tom, že se nenanáší na holou kůži. Ne! Repelent Protector Outdoor je určen pro nanášení buďto na oblečení a obuv, anebo na bivaky, spacáky a další campingové věci.

Díky tomuto způsobu použití je rybář maximálně chráněn proti nepříjemnému hmyzu. V momentě, kdy na sebe rybář nastříká repelent proti komárům a klíšťatům na oblečení nebo obuv, tak přesto je proti touto nepříjemnému hmyzu skvěle chráněn. Přitom ale rybář na sebe nenanáší žádný chemický prostředek, který by například podráždil jeho kůži.

Naprosto gigantickou výhodou je, že tento repelent proti komárům a klíšťatům lze použít i na bivaky, lehátka, spacáky a další camping. Díky tomu se tak dovnitř obydlí nedostane žádný nepříjemný hmyz, který by rybáře při spánku obtěžoval. Tohle ocení každý rybář zejména při táboření na silně zarostlých revírech, kde v tomto porostu se zmíněný hmyz velice rád zdržuje.

VIDEO: Jak použít repelent na bivaky a spacáky? Mrkněte na video!

A bacha! Pokud máte u sebe čtyřnohého mazlíčka, pak je vhodné tímto repelentem ošetřit i jeho pelech. Ano! Kolikrát jde vidět, jak psy spící u vody hejna komárů žerou „do krve“. V takovém případě prostě stačí pelíšek od psa nastříkat tímto repelentem, což výrazně sníží chuť komárů a klíšťat otravovat vašeho čtyřnohého miláčka. Díky tomu tak například nehrozí, že byste si spolu se psem zavlekli k sobě například klíšťata.

Na tomto repelentu pro rybáře každého zaujme jeho výdrž! Po nanesení na oblečení, obuv nebo campingové věci tato ochrana proti komárům a klíšťatům vydrží až dlouhých 28 dní (závisí na podmínkách u vody – například silný déšť účinnost může zkrátit). Takže rybář má po nanesení až čtyřtýdenní ochranu, kterou při pobytu u vody opravdu ocení. Tohle je fakt luxusní!

Repelent Protector Outdoor nemá nepříjemný chemický zápach. Díky tomu tak i po jeho nanesení například na spacák nevydává hnusný chemický odér, ze kterého například může někoho bolet hlava! Ne! Tento repelent pro rybáře opravdu nepáchne, díky čemuž je spánek v ošetřeném spacáku nebo bivaku maximálně komfortní.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Doporučuji jakej koliv, 3 tydny na jipce a ještě 2 měsíce zavřený doma. T to jsem klíště rozdychal dobře.

  2. Dobrý den
    Kolik cenu sprej proti komáři a kleště repelent pro rybáře. V pohodě . Čekám odpověď. Jsem hluchomena. Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -