DomůAkční nabídkaZajímavosti z rybářského trhu #11: Zakrmovací raketa FOX Impact Spod! Novinka, na...

Zajímavosti z rybářského trhu #11: Zakrmovací raketa FOX Impact Spod! Novinka, na kterou čekali všichni kapraři!

- Reklama -

Trvalo to dlouho, hodně dlouho! Když se na rybářském internetu objevily první fotografie nové zakrmovací rakety z dílny anglických specialistů z firmy FOX, muselo to nažhavit nejednoho kaprařského fanatika. Tato pomůcka totiž vypadala skutečně fantasticky, a kdekdo by ji okamžitě bral všemi deseti. Jenže přišlo zpoždění! Proč? Vývojáři z firmy FOX nebyli spokojeni s několika detaily. Ale teď už je vše hotovo! A nová zakrmovací raketa FOX Impact Spod je na světě! Čekání se vyplatilo…

Nemůžeme se na vývojáře ze společnosti FOX zlobit. Ti to totiž na stránkách na Facebooku firmy FOX jasně vysvětlují. U fotografie nové rakety FOX se objevila slova samotných vývojářů, ve kterých se všem kaprařům omluvili. Jádro omluvy je jednoduché – vývojáři z FOXe chtěli do světa vypustit dokonalý produkt. A tím tahle raketa ještě před několika měsíci nebyla. Celý vývoj zakrmovací rakety FOX Impact Spod trval dva roky. A až teď se chlapi z FOXe po vychytání několika detailů rozhodli, že nyní už je ta pravá chvíle všechno spustit. Tak se pojďme podívat na to, co se to vlastně na tom rybářském trhu objevilo.

Zakrmovací raketa FOX Impact Spod

 

Zakrmovací raketa FOX Impact Spod

fox_krmna_raketaJedna zajímavost na začátek. Firma FOX zakoupila patent od dalšího giganta – firmy Spomb. Díky tomu má tak nová zakrmovací raketa FOX Impact Spod jedinečný a originální tvar, který tuto raketu už na první pohled jasně odlišuje od těch ostatních. Zakrmovací raketa FOX Impact Spod má nenapodobitelný lopatkový tvar, který má své opodstatnění – raketu FOX například velice rychle naplníte i s jednou rukou. Celý systém rakety neslibuje jenom její bleskurychlé naplnění, ale zaručuje i přesvědčivou stabilitu při letu, při kterém se tato raketa jednoduše neotevře.

raketa_foxTěch předností tohoto produktu je celá řada. Kromě rychlého plnění a velké stability při letu tato raketa slibuje i perfektní aerodynamiku, unikátní tvar pro široké rozptýlení návnady na lovném místě, anebo precizní vyprazdňování, takže v raketě nezůstávají žádné zbytky návnady.

Ještě něco ke konstrukci zakrmovací rakety FOX Impact Spod. Tato raketa je plovoucí, takže při jejím možném utržení je mnohem snazší ji dostat zpátky. Jak je dobře známo, tak firma FOX lpí i na těch nejmenších detailech. Tím nejlepším důkazem tohoto tvrzení je pouzdro na „otevírací“ pružině rakety. Toto pouzdro zamezuje tomu, aby návnada omezovala nějakým způsobem celou funkčnost zakrmovací rakety FOX.

fox_raketaZakrmovací raketa FOX Impact Spod je vyrobena z odolných materiálů, kovové části na raketě jsou pak vyrobené z nerezové oceli. To všechno slibuje to, že tato raketa bude rybářům skvěle sloužit dlouhé sezóny. Zakrmovací raketa FOX Impact Spod je k dostání ve dvou velikostech.

 

Užitečné informace:

Zakrmovací raketa FOX Impact Spod

Cena: cca od 430 Kč

Velikosti: 2 (Large, Medium)

 

Redakce InRybar.cz

FOTO: FOX

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -