skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #13: Tvrdé boilies pro lov kapitálních kaprů


O účincích tvrdého boilies jsme se už v minulosti na InRybar.cz rozepisovali. Jedná se o nástrahu, která spolehlivě eliminuje záběry od bílé ryby. Díky struktuře a složení je tvrdé boilies velice účinnou nástrahou na ty největší kapry v našich revírech. Tvrdé boilies můžeme na našem trhu bez nejmenších problémů sehnat. Ovšem je tady háček – cena. Proto nás zaujala nová řada tvrdého boilies od firmy Extra Carp, která je cenově velice dobře dostupná…

 

Boilies Magic Squid Hard Hook

magic-squid-hard-hook-boilie-100gr-originalCena: 69 Kč

Balení: 100 g

Průměr: Balení obsahuje mix průměrů 16 a 20 mm

Počet příchutí: 9

Výrobek je dostupný na InFish.cz

kaprBoilies Magic Squid Hard Hook. Nová řada tvrzených nástrah od firmy Extra Carp. Toto boilies je speciálně vyvinuté pro lov kaprů v teplejším období, tedy na jaře, v létě a v teplé fázi podzimu. Právě tato nástraha slibuje, že na háčku nebudou končit menší bílé ryby. Proč? Tvrdé boilies má podstatně delší dobu rozpadu, takže ani po neustálém „ataku“ ze strany hejn bílých ryb nedochází k zmenšování jeho velikosti. Tudíž toto boilies zůstane na dně ležet delší dobu, načež šance na ulovení kapitálního kapra se zmnohonásobňuje.

kaprJaké je tajemství tohoto boilies? Magic Squid Hard Hook obsahuje vysoký podíl vytvrzujících látek, díky kterým je struktura této nastrahy opravdu velice tvrdá. K tomu připočítejte další atraktivní suroviny jako játrový extrakt, ptačí zob, betain, GLM a další přírodní atraktory. A ta největší pecka? Tou je bezesporu čerstvý kalamár z Jaderského moře. Právě firma Extra Carp je velice dobře známá tím, že do svých nástrah tuto surovinu používá. A funguje to!

kaprJak to víme? V minulé sezóně jsme boilies Magic Squid testovali desítky hodin. A v České republice jsme nachytali několik kaprů přes 20 kilogramů. A nebyli jsme jediní. Ze strany rybářů nám docházelo obrovské množství fotografií s kapitálními kapry. Největší kus atakoval 27 kilogramů. Nádhera!

Jsme proto rádi, že se toto boilies dočkalo úpravy. Díky přidání většího množství vytvrzujících látek se dá očekávat, že toto boilies bude v letošní sezóně naprostým hitem. Je zapotřebí si uvědomit, že i přes promyšlenou taktiku krmení a volby nástrahy jsme se někdy bílé rybě nevyhnuli. Teď to bude zase o něco snazší. Firmě Extra Carp tak za jejich snahu o ještě větší úlovky rybářů dáváme palec nahoru.

Tip: Kompletní nabídku boilies od firmy Extra Carp naleznete na rybářském e-shopu InFish.cz. Nezapomínejte na to, že jen rybářský e-shop InFish.cz má už od 700 korun dopravu zcela ZDARMA!

Redakce inRybar.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 780x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 4183x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5583x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.